«
2016 yeni çanta modelleri (6)

Tüm kadınların vazgeçilmezi olan , modası geçmeyen ; Tabir i caiz ise kullandıkça alışkanlık yaratan şık çantalarımız 2016 modası, çanta kış koleksiyonu başlığı altında bu sene de raflardaki yerini almıştır.
Gardırobumuzdaki yerlerini koruyan bu çantalar en güzel günlerimizin en yakın tanıkları olmuştur. Ayakkabı ve kıyafetlerimize önem veren biz hanımların;Daimi kurtarıcısı olan ,siyah çanta koleksiyonumuz çeşitli renk ve seçenekleri ile talep edenle hanımların sorularına yanıt vermektedir.
PEKİ NEDİR TALEP EDİLEN ?


Kalite, marka, kumaş ,fiyat yada bütün bu özellikleri taşıyan bir marka ? Bana soracak olursanız eğer kesinlikle zarafet..
Çanta deyip geçmek , üretim yaparken çalışanlarımızın öne çıkardığı düşünce değildir. Biz üretim taraftarlarının talep edenlerimizin isteklerini ve arzularını ön planda tutarak ; öncelikli amacımızın bir çanta ile evet bir çanta ile mutluluk vermek olduğunu söylemek isterim.Dönemin vazgeçilmezi olma yolunda seri adımlarla ilerleyen markamız moda dergilerindeki yerini almıştır.
Bayanların arzularını karşılamak en büyük ideali olan markamız 2016 yılında her zevk, her yaş, ve her kültür ün sorularını ve arzularını yanıtlamaktadır.Çapraz çanta , gece çantası , evrak çantası ve acil afet çantası olarak sınıflandırılmaktadır.Toplam senelik kar oranımız, tercih edilen ve sevilen bir marka olduğumuzu kanıtlamıştır diye düşünüyorum. yaptığımız işin hakkını vermek en büyük amacımızdır.
Risk almak bu hayatta bazı şeylerin önüne geçirir bizi diğer insanlardan diye düşünüyorum. Bazı şeylere adım atmak örneğin hayal kurmak.. diyeceksiniz ki 2016 çanta koleksiyonu ile hayal kurmanın ne alakası var ? Şöyle açıklayayım bi gün evinizde otururken kendinizi bir yere ait hissetmezken ve bi şeyler yapmaya karar verdiğiniz de o zaman hayal kurarsınız ve mutlu etmek istersiniz insanları,kadınları.. Eğer hayal kuramazsanız Hayal edilen çanta markası üreticisi olamazsınız.
bu işe başlarken tek ilkemizin alt tarafı bi çanta üreticisi olmak olmadığını bilmenizi isterim. Çanta deyince benim gözümde canlanan ; korktuğumuzda sarıldığımız dostumuz, kimi zaman ilkleri yaşadığımız günlerimizin şahidi bazen..
‘Kesinlikle benim olmalı’dediğimiz kıskançlığımızı bastırdığımız desenlerine bakarak, çantaya karşı kocaman gülümsemek…
Bu mutluluğun en yakın şahidi olan ben ve biz çalışanlar hanımlara verdiğimiz bu müthiş hazdan mutluluk duymaktayız.

Bir önceki yazımız olan Evleneceksen Gel 29 Eylül 2015 Özeti başlıklı makalemizde 29 eylül Evleneceksen Gel, Evleneceksen gel ve Evleneceksen Gel 29.09.2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *