«
Bebek Odası Halı Modelleri 2016 (10)

Bebek halısı modelleri, bebek odasının ruhuna uygun olarak seçilmelidir. Bebek odalarında renkli ve sevimli desenlerin kullanıldığı aksesuarlar ve parçalar kullanılmalıdır. Bebeğinizin yatağına cibinlik yaptırabilir ve bu sayede bebeğinizi hem dış etkenlerden korurken hem de şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bebeğinizin odasının duvarlarına desenli ve renkli duvar kağıtları yapıştırabilir ve daha canlı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bebeğinizin cinsiyetine uygun renkleri tercih ederek odasının dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Bebek odasında kullanacağınız halının da bebek odasının ruhuna uygun olması gerekir. Sevimli hayvanların ya da çizgi film kahramanlarının yer aldığı halı modellerini bebek odalarında kullanabilirsiniz. Rengarenk dekore edeceğiniz bebek odasında yine renkli bir halı tercih edebilirsiniz. Bebek odası dekorasyonlarında renk uyumlarına dikkat etmelisiniz. Sade ve modern bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız küçük ve yünlü halıları tercih edebilirsiniz. Bebeklerinizin sağlığını etkilemeyecek ve toz kaldırmayacak halıları seçmeniz büyük önem taşır. Halınızı seçerken şıklığı kadar kolay temizlenebilir olmasına ve mikrop barındırmamasında da dikkat etmelisiniz. Bebekler emeklemeye başladıklarında her şeyi merak ettikleri için her bulduklarını ağızlarına sokmaya meyillidir. Bu nedenle halının anti bakteriel bir özellikte olması, kir, toz ve yemek artıklarını içinde barındırmaması gerekir. Bebek odalarında kullanacağınız halılar, odanın büyüklüğüne uygun olarak seçilmelidir. Dilerseniz boydan boya halı fileks döşeterek çocuğunuzun daha rahat oynamasını sağlayacak bir ortam yaratabilirsiniz. Leke tutmayan, silinebilen halılar bebek odaları için tercih edilmelidir.

Bir önceki yazımız olan 2016 Sokak Modası başlıklı makalemizde 2016, 2016 fashion ve 2016 modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *