«
Beni Affet 713.Bölüm 20 Şubat 2015 Özeti

Eylül’ün bütün suçları Cüneyt’in üstüne atması herkesin önyargılı olmasına neden olmuştur. Bunun üstünede Feride Ablamız, Cüneyt Abimizi evden kovalamıştır. Beni Affet dizisinin 713. bölüm özeti sitemide sizler için yazılmıştır. 20.02.2015 bölüm özetinin devamı; Cüneyt Feride’nin arkasından dolaplar çevirdiği için Feride Ablamız onu evden paketler. Nalan’da ortalık iyice allak bullak olsun diye Zühre’yi iyice doldurmak için ona bir şeyler söyleyecektir.

Bahar Berat’ın yaptığı kötülüklerin ortaya çıkmasına neden endişe ediyor anlamıyorum ne de olsa sonuç itibariyla Berat Bahar’ı üzmüştü bunu herkes bilse ne olur bilmese ne olur değil mi ama. Kemal biliyorsunuz yeni işe girdi bu nedenle oldukça heyecanlıdır tam bir evcimen erkeğine dönüşmeye başlamıştır. Daha da fazla eşiyle zaman geçirmeye onun film izlemeye filan başlar. Umut Leyla’ın geçen gece nerede kiminle kimde yattığını öğrenmek için araştırmalara başlar.

Berat’ın gizli itirafının olduğu video kaydını, Kemal görecek mi bu sorunun cevabını saat 16:30 20 Şubat 2015 Star TV ekranlarında görebileceğiz.

Bir önceki yazımız olan Nihat Hatipoğlu İle Dosta Doğru 19 Şubat 2015 Ehli Beyti başlıklı makalemizde dosta doğru 19.02.2015, Nihat Hatipoğlu 19 şubat 2015 ve Nihat Hatipoğlu ehli beyti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *