«

Beni Affet dizisinde oyuncuların giydikleri kıyafetlerden tutunda bir çok konunun magazine olduğu bu hayatta biz gel gelelim 722. bölümün 05.03.2015 Beni Affet dizisinin özetini işleyelim; Sait Kader ile evlenmemek için elinden geleni ardına koymaz. Feride ne de olsa bir annedir ve moda izle dışında bebeği ilede ilgilenmetedir bu nedenle onun sağlığı ve sıhati için kendini evden dışarıya fırlatır.

Tunç ile Cüneyt birbirlerine girerler ve hafif sürtüşmeler başlar bu sırada Cüneyt karısını korurken Nalan’ı suçlamaktadır, Tunç buna gıcık olur ve Cünet Tunç’un kafasına bir tane doçke atar. Doşke çok sağlam olacak ki Tunç’u kafasının pekmezi akmaktadır ve hemen hastaneye kadırırlar Eylül durumu öğrenir öğrenmez çok üzülür ve kendisini hastaneye atar tam o sırada Kozan’lar Eylül’ü suçlu tutarlar. Bahar çok paniklemiştir kocasına bir şey olmasından tedirgin olmaktadır çünkü Aykut’un parayı bulma hırsı patronu ve Kemal’ın kaza yapmasına neden olur. Aykut Muhsin’in evindiği değerli takıyı çalmasını istemeye devam etmektedir Bahar’dan. Peki Sait ve Kader evlenecek mi… Bahar o ziynet eşyasını Aykut için çalacak mı… Hepsi 722. bölüm’de…

Bir önceki yazımız olan Aşkın Bedeli 327. Bölüm 05 Mart 2015 Özeti başlıklı makalemizde 5 mart 2015 Aşkın Bedeli, Aşkın Bedeli ve Aşkın Bedeli 05.03.2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *