«
Big-Brother-Türkiye-katılım-formu-2015

Star TV ekranlarında başlayacak olan Big Brother Türkiye yarışması Avrupa’da olduğu kadar ilgi çekeceğe benziyor. Big Brother Türkiye Başvuru formu hazır, nasıl başvururum derseniz eğer makalemizi incelemenizde yarar var. Big Brother Türkiye katılım koşulları nelerdir, kimler başvurabilir, hangi kanalda, Big Brother Türkiye başvuruları hakkında tüm detaylar işte sizinle.

Big bıradır Türkiye yarışmasında yarışmaya katılmaya uygunluğunuzun denetlenebilmesi açısından sizden kişisel özellikleriniz, fiziksel özellikleriniz, neden orda olmak istediğiniz, sizi anlatan terimleriniz ve resminizle birlikte bir başvuru gönderiyorsunuz. Hemen ardından sizin başvurunuzu değerlendiriyorlar ve siz bu duruma uygunsanız eğer kabul görüyorsunuz. Eğer siz de Big Brother Türkiye yarışmacısı olmak istiyorsanız eğer Star TV web sitesi üstünden başvuru yapabiliyorsunuz. Siz de en çok izlenen zorlu yarışmanın bir üyesi olmak, ses getirmek istiyorsanız eğer ne duruyorsunuz katılsanız ya.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *