Bu Tarz Benim 10 Şubat 2015 Cemil İpekçi

Bu Tarz Benim biliyorsunuz iki ayrı kanalda yayınlanıyor, birisi TV8 biriside Show TV. Bunların arasında bence en düzgün olanı Show TV’nin yayınladığı. Neden mi çünkü jürinin içinde bir tane adam gibi adam bir tane muhabbeti ve birikimi olan biri varsa o da Cemil İpekçi.

Kendisini Pazar Gezmesinde evine konuk olunduğu esnada daha çok tanıma fırsatı buldum. Sadece insanların kendisine gay ve sıradışı bulduğu karakter Cemil İpekçi halbuki her açıdan kendisini geliştirmiş beynen dolu bir adam. Moda aslında kendinizin yarattığıdır başkasının yaptığını yapmak değildir diyen Cemil İpekçi gerçekten doğru söylemiş. Bu Tarz Benim 10.02.2015 salı günkü bölüm ayrtılarını içerdi.

Bir önceki yazımız olan Bu Tarz Benim 09 Şubat 2015 Show TV başlıklı makalemizde 09 şubat 2015 Bu Tarz Benim, bu tarz benim ve Bu Tarz Benim 09.02.2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bu Tarz Benim 10 Şubat 2015 Cemil İpekçi” için bir yanıt

  1. Cemil ipekciye lanet ediyorum nasil bir insan bu ikiyuzlu idil olmadik lafi ediyor saygisizca herkese laf yetistiriyor onu elbebek gulbebek yapiyor zavalli aygulede oyle pislikmis gibi favraniyor buyuklugundende utanmiyor lanet yayoyor adamin suratindan gitsinde mugemidir nedir onu atsin yarismada sebebini o iyibili ama oyleler iyi onlara nekadr kicini memesin gobegini acan varsa okadar hoslarina gidiyor ciplaklari gorunce gozleri firliyor edepsizlerin hele su umutun kiz arkadasi gotunun dilimi gozukiyordu bir yerde kokusmus boyle giyinimde gundem olum dedo ahlaksizlar kapattircam bu pragrami insanlarin ahlak8ni bozuyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.