«
facebook_neden_acilmiyor

Her vakit istiyoruz ki kapılar önümüzde ardına kadar açılsın, lakin her vakit da öyle olmuyor işte. İnternet siteleri arasında giriş gerçekleştirmek istediğimiz çoğu siteye giriş yapamayabiliyoruz. Bunların bir çok niçini olabiliyor, örneğin sitenin yoğun trafik almasından dolayı olabilir. Bunlardan biride merak ettiğimiz bugün facebook’un niçin açılmadığıydı. Bugün günlerden facebook senenin son ayı facebook bugün niçin açılmıyor diye küçükte olsa bir telaşa girmedik değil hani.

facebook_neden_acilmiyor
Bugün Facebook Neden Açılmıyor

Hepimizin bu site üzerinden edindiği arkadaşları ve etrafı var, onları bir an bile görmesek strese giriyoruz ve özlüyoruz. Site adresini facebook.com olarak yazdığımızda site yükleniyor diye kalıyor karşımızda ve biz hiçbir şekilde giriş yapamıyorsak şayet çözümler aramaya başlıyoruz. Facebook günümüz bir türlü açılmadı yoksa internet ile alakalı bir kısıtlamamı var yada teknik bir hatamı yoksa devletle alakalı bir engellememi var bilemiyoruz.

Bir önceki yazımız olan Uyumsuz renk modası başlıklı makalemizde hangi moda, moda uyumsuz renk ve moda ve renk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *