«
Türkiye'nin 2015 en güzel kızı Ecem Çırpan

Kimbilebilirdi ki birdenbire hayatı değişecek ve Türkiye’nin en güzel kızı seçilecek. Ama olan oldu ve Ecem Çırpan 2015 en güzel kızı seçildi.

Elidor Miss Turkey 2015’de yapılan oylamada Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi. Gerçekten kazandığı para ve araba ödüller filan çok güzel. Hayatında mutlaka bu iyi bir kariyer noktası olacak ve başarılı olacaktır. Ecem Çırpan resimlerine ve gecenin videosuna star tv ekranlarından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tiyatrocu Sümer Tilmaç Hayatını Kaybetti başlıklı makalemizde Sümer Tilmaç, Sümer Tilmaç hayatını kaybetti ve Sümer Tilmaç kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Örgü Modelleri

    Yani tamam Ecem Çırpan güzel bir kız ve Türkiye güzeli seçilirken sadece dış görünüme önem verilmediğini biliyoruz, ancak orada finale kalan her kızın genel kültür açısından aynı donanımlara sahip olduğunu biliyoruz. Bu durumda yarışmada Ecem Çırpan’dan çok daha güzelleri vardı. Örneğin 2 numaralı ve 5 numaralı yarışmacılar mevcut seçilen yarışmacıdan çok daha güzellerdir. Nedense yine insanın aklına başka şeyler geliyor.