«
Mezuniyet-kıyafetleri

Bayanların hayatlarının en önem verdikleri günlerden birisi de mezuniyet günleridir. Bugünde en güzel kıyafeti giyerek yıllarca uğraştıkları ve emek verdikleri okullarının bitimini delicesine kutlamak ve harika görünmek isterler. 2015’in modası ile en modern mezuniyet elbiseleri, genç kızlarımızın vücuduna en uygun seçenekleri ve en yeni en yeni modelleri bulunmaktadır. Bugünde harika görünmek için vücut yapınıza göre olan farklı modelleri denemenizi önerebiliriz.

Bayanların mezuniyet elbiseleri seçimlerini yaparken öncelikle yaşlarını, kusurlarını ve vücut ölçülerini de göz önünde bulundurarak kıyafet seçimlerini yapmaları gerekir. Doğal güzelliklerini gölgelemeyecek zaten var olan güzelliklerinin daha da ön plana çıkmasını sağlayacak olan fazla abartıdan kaçınılmış şık ve sade mezuniyet elbiseleri genç kızlar için daha uygun olacaktır. Bunun dışında mezuniyet elbisenizi seçerken varsa fazla kilolarınızı saklayabilecek yapıdaki elbiseleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Bu sayede elbise üzerinizde çok daha hoş ve asil duracak, sizin daha zayıf ve güzel bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

Mezuniyet elbiselerinin seçiminde renk seçimi de oldukça önemlidir. Seçtiğiniz rengin teniniz ile uyum sağlaması çok önemlidir. Ultra kısa mini etek formunda elbiselerden kaçınarak dizüstü elbiseleri tercih etmeni hem daha rahat hareket etmeniz hem de şık görünmeniz açısından daha doğru olacaktır. Çok fazla işleme ve taş detaylarla süslenmiş olan elbiseler yaşınıza gitmeyeceği gibi demode bir görüntünün oluşmasına neden olabilir. Bu yüzden çok abartılı elbise ve makyajlardan kaçınmalısınız. Bunun yerine yaşınıza daha çok uyacak hafif bir makyaj ve daha sade, şık bir elbise tercih etmeniz daha uygun bir seçim olacaktır. Ayrıca mezuniyet elbiselerinde çok fazla dekolte önerilmez. Çünkü hem yaşınız gereği fazla dekolte abartı duracak hem de mezuniyetin masumiyeti için fazla kalacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Üzerine Kaynar Su Döktü Evleneceksen Gel başlıklı makalemizde bahar ile shaadman kavgası, bugünkü bölüm Evleneceksen Gel ve Evleneceksen gel kavga izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *