«
Evleneceksen Gel 2017 adaylar

Seda Sayan ve Uğur Arslan ile birlikte götürdükleri evlilik programı 2016 yılının 2. sezonunda devam edecek mi diye ciddi sorular alıyorum. Emin olun Esra Erol ile izdivaç programı nasıl devam ediyorsa Seda Sayan ile Evleneceksen Gel programı da tüm hızıyla devam edecek. 2016 yılını 2017’ye bağlayacak yarı yılda yepyeni adayları ve yarışmacıları sizlerle olacak olan evlendirme programı yeni sürprizleri ile sizleri bekliyor.

Eğer siz de yeni sezonda yarışmacı ya da aday olmak hatta jüride olmak istiyorsanız mutlaka Star TV Evleneceksen Gel 2. sezon 2016-2017 başvurularını doldurmak zorundasınız. Eminim herkes gibi siz de evlenmek ve karı koca olmak istiyorsunuz ama bu boş durmak olmaz ve bana mı denk gelecek demekle olmaz. Siz nasıl Evleneceksen Gel programının yeni sezon erkek ve kadın adayları kimler diye merak ediyorsanız önümüzdeki sezonda herkes sizi merak edecek ve sizi erkek veya kadın yeni adaylar kimler diye arayacak. O nedenle mutlaka cesaretinizi toplayın ve startv.com/evleneceksengelyenisezon linki ve sitesi üzerinden başvurunuzu yapın böylelikle geç kalmayın. Bu arada siz aday değilde bir adaya talip olmak isterseniz eğer Star TV yeni sezon telefon numaralarını da aramayı ihmal etmeyin derim.

Bir önceki yazımız olan Evrim Akın ile Ev Kuşu 27 Nisan 2016 başlıklı makalemizde Evrim Akın ile Ev Kuşu, Evrim Akın ile Ev Kuşu 27 nisan ve Evrim Akın ile Ev Kuşu elmas bozkurt hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *