«
Evleneceksen Gel Moda Sitesi

Her gün potansiyel eşler arasında birbirinden enteresan sıra dışı olaylar yaşanıyor. Dün söylenenler bugün Evleneceksen Gel programında söylenmez oldu. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın gerçekten çok iyi birer ekip olduğu evlendirme programında adaylar herkesin dikkatini çekiyor. 25 Aralık 2015 adayları ise televizyonu izleyenler beğenisini kazanmış olmalı ki arayanların hepsi Evleneceksen Gel programına katılmak istiyor.

Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama ben Seda Sayan’ın Evleneceksen Gel programındaki giyimini kendisine yakıştırıyorum. Genellikle sahne kostümü ağırlıktı çıksa da programa kendisine yakıştırmayı başarıyor. Dün Seda ile Uğur birbirlerine oldukça uyumluydular. İkiside gri tonda kıyafetleri tercih etmişlerdi. Özellikle enine çizgili gri ve beyaz çizgili elbisesi Seda Sayan’ı güzel göstermişti. Üstüne aksesuar olarak kullandığı kalın uzun boncuklar da cabası.

Bir önceki yazımız olan Evrim Akın ile Ev Kuşu 24 Aralık 2015 başlıklı makalemizde Evrim Akın ile Ev Kuşu, Evrim Akın ile Ev Kuşu başvuru ve şehri alpaslan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *