«
hm-yaz-indirimi-ne-zaman

Herkes bana sürekli mesaj atıyordu, HM yaz indirimi ne zaman diye, ben de size müjdeli haberi veriyorum H&M yaz özel indirimi başladı. Hatta HM’de indirimin duyurulması ile birlikte HM’nin web sitesi çöktü bir çok kişi internetten indirimli fiyatlardan yararlanamaz oldu ve mağazalarına koştu.

Biliyorsunuz H&M daha çok gençlere hitap eden yeni bir marka. Aralarında Zara’nında bulunduğu İnditex grubunun bir ürünü. 2021 Haziran ayına girmemizle beraber, artık HM mağazalarından %50’ye varan indirimler başladı. Geçtiğimiz günlerde güzel bir pijama takımı beğenmiştim, fiyatı 250TL’di. Bugün gidip baktığımda 120TL’ye düştüğünü görünce hemen aldım bu kadar indirim karşılığında iki tane bile alabilirdim doğrusu.

Biz bayanlar olarak indirimlere bayılıyoruz, beğendiğimiz ürünlerin indirime girmesi için dua bile ediyoruz. Özellikle anne olarak hm çocuk ürünlerininde indirime girmesi beni ve kızımı çok mutlu etti.

Ayrıca biliyorsunuz H&M yaz indirimi sadece kıyafetlerde geçerli değil aynı zamanda H&M Home’de geçerli o nedenle siz de indirimlerden haberdar olmak için web sitemizin izinden gidebilirsiniz.

Bir çok insan indirimlerin çoğunu H&M online alışveriş sitesinden bulacağını sanıyor fakat size özel bir promosyon ve özel indirim taktiği vereyim eğer indirim haberi duyduysanız ilk yapmanız gereken mağazaya adım atmak olmalı.

H&M yaz indirimi hangi mağazalarda mı geçerli, çok düşünmeyin H&M yaz indirimi tüm Türkiye’de geçerli olacak. Daha çok eski sezon ürünlerin üzerinde durulmasına rağmen gerçekten satılanlar ve indirime girenler güzel.

Özellikle geçen gün bir kot ve güzel bir etek beğendim ikisi beraber 250TL’yi geçmedi ben de hemen güzel bir elbise aldım eve geldim hepsini tekrar denedim ve iyide H&M’den alışveriş yapmışım dedim.

Sonra tekrar gazımı alamadım ve tekrar H&M’nin olduğu alışveriş merkezine gittim bir de yazın gelmesi nedeniyle kendime güzel bir bikini aldım.

Her sene bikiniyi Penti’den alıyordum ama bu kadar iyi bir ürünü fiyata görünce dayanamadım ve satın aldım. O da yetmezmiş gibi gittim bir de terlik aldım artık bu sene yaz indirimi bahanesiyle yaz alışverişini de tamamlamış oldum.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *