İndirim Oranı Belli Oldu! İşte 2021 Gratis İndirim Günleri

 Gratis 2021 senesine ait indirimi merak edilen konular arasında yer alıyor. Güzellikten bakım mamüllerine kadar birbirinden değişik mamüllerin yer aldığı Gratis vatandaşlar doğrultusundan büyük ilgi görüyor.

 Ülkemizin en çok tercih edilen kozmetik mağazalarından olan Gratis’in yeni sene senebaşı indirimleri araştırılıyor. Peki Gratis 2021 senebaşı indiriminde neler yer alıyor? İşte Ocak şubat mart 2021 Gratis indirim listesi! Yüzde kaç indirim yapılacak.

Türkiye’nin sevilen kozmetik markası Gratis, kendi şahsi bakımınız ve ailenizin gereksinimleri amacıyla aradığınız her şeyi içeriğinde barındırmakta. Ürün yelpazesi olabildiğince renkli olan mağazada hak ettiğiniz sıhhat ve hayat niteliğini çoğaltmak amacıyla hijyen, cilt bakımı, kozmetik, şahsi bakım gibi gereksinim duyduğunuz bütün mamüllere basitçe ulaşabilir ve bütçenizi sıkmayacak ideal fiyatların tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Ülkemiz çapında 400’ün üstünde mağazası ile Edirne’den Ağrı’ya anında her ilimizde bir Gratis şubesine rast gelebilirsiniz. Genellikle senebaşı ya da bayramlar gibi bolca alış veriş uygulanan dönemlerde mağazanın ciddi indirimleri oluyor.

 Yılbaşına özel kampanya fırsatlarını, özel olarak hazırlanan güncel katalogları vasıtasıyla duyuran mağaza, kozmetik mamüller, cilt bakım mamülleri ve parfümler başta olmak üzere yüzlerce üründe %25 ile %40’ya varan indirimler ile yeni bir senesi yeni bir tarz ile karşılayabilmenizin kapılarını açıyor.

İşte ocak 2021 yeni sene indirimi;

Son vakitlerde The Balm markasının tutkunu olan kadınlar bu markayı ülkemizde yalnızca Gratis’te bulabilirler. Kozmetik düşkünlerinin bir hayli hayranı bulunduğu markanın en mühim özelliği ise ortamında talc ve paraben kullanılmaması. Bu denli sıhhatli bir kozmetik ürünü vatan dışındaki çoğu mağazada “high-end” yani yüksek nitelik ürün olarak tanımlanırken, Gratis çok tutulan lip balm ve allıkları olabildiğince ideal fiyatlar ile tüketici ile buluşturuyor.

Gratis’in gözde ürün kategorilerinden bir öteki de kuşkusuz göz makyajının olmazsa olmazı maskara çeşitleri. Dünyaca ünlü markaları içeriğinde barındıran mağaza, maskara konusu ile ilgili da nitelikden taviz vermemek adına olabildiğince seçici davranıyor.

 Öyle ki Gosh, Betty Boop, Essence, Cecile, L’oreal Paris, Max Factor, Wet’n Wild ve Maybelline gibi ünlü markaların ekstra hacim ve kıvrım veren, çok detaylı teknoloji ile üretilmiş özel fırçalara sahip gözlere ayrı bir çekicilik veren maskaraları özel indirim günlerinde %50’ye varan indirimler ile satın alabilmek kadar keyiflisi yoktur sanıyoruz.

İndirimlerden bahsederken Gratis Kart’ı atlamak olmaz tabii ki. “Size güzel bakan kart” sloganı ile kullanıcıları ilgisini çeken kartın şu anda dünya genelince milyonlarca delegesi bulunuyor.

 Siz de para puanlar ve hediyelerle dolu bu ayrıcalıklar aleminde yer alabilmek istiyorsanız amacıyla anında bir kart edinmelisiniz! Çünkü her hafta güncellenen mamüllerde Gratis Kart’a özel indirimler sizi bekliyor. Üstelik alış veriş yaptıkça daha çok kazanıyorsunuz.

 Öyle ki her alış verişinizde belirli bir miktarda puan kazanıyor, size özel fırsatlar, ayrıcalıklar ve sürprizlerden yararlanma ihtimaline sahip oluyorsunuz. Herhangi bir Gratis şubesine uğrayıp müracaat formunu doldurarak edinebileceğiniz kartınızı bedava olarak teslim alabilmeniz mümkün.

 Her 1 TL’lik alış verişinizde kazanacağınız Gratis puanı 1 olarak hesaplanmaktadır. Hem de özel günlerde, doğum günlerinizde ve size özel ayrıcalıkların sunulduğu vakitlerde ekstra puanlar da yüzünüzü bir hayli güldürecek. Herhangi bir alış verişiniz ardından size verilebilecek olan bilgi fişinde kazandığınız ve biriktirdiğiniz toplam puanı görebilirsiniz.

100 Puan = 1 TL olarak değerlendirildiğinden siparişlerinizde biriken puanlarınızı anında harcayabilir, daha az para ödeyebilirsiniz. Fakat burada ilgi etmenizi istediğimiz konu şu ki; 1 sene süresince kullanılmayan puanlar silineceğinden elinizi acele tutmanızda yarar var.

Gratis 2021 senesinde indirim listesi vatandaşlar doğrultusundan merak ediliyor. Zincir bakım ve güzellik mağazalarından olan Gratis mamülleri ile tüketicileri mutlu ediyor. Gratis kataloğunda yer alan mamüller araştırılıyor. Vatandaşların beklediği indirim kataloğu yayınlandı. Listede çoğu indirimli ürün yer alıyor. Peki Gratis indirim kataloğunda neler yer alıyor…

Bir önceki yazımız olan 2022 2021 Koton indirim günleri başlıklı makalemizde indirim kuponu Koton, koton 2021 indirim ne zaman ve koton 2022 indirim günleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.