«
instagram-gizli-profilleri-nasil-gorurum

Bir çok instagram kullanıcısı gerek gizliliğinden ötürü gerekse de içeriğimi görmek için beni takip ederler düşüncesiyle hesabını gizliyor. Şimdilerde bir çok insan yorumlarda soruyor, gizli instagram hesaplarını nasıl görebilirim. Eğer siz birisini takip etmeden gizlenmiş profilini görmek istiyorsanız gizli işler peşinde olduğunuz kesin ne de olsa kendisinden izin alarak onu takip edebilirsiniz ama iş böyle olunca pekte yasak olmayan bir yol arıyor gibisiniz.

İnstagram’da Gizli Hesapları Nasıl Görebilirim?

İnstagram üzerinden direkt olarak izin almaksızın hesapları görme şansınız var aslında 2016 yılında devreye giren ve bir çok akıllı web programcısı tarafından keşfedilen bu açık şimdilerde çok az kişi tarafından bilinse de sonradan daha fazla kişinin bileceği kesin gibi görünüyor. Varsayalım ki www.instagram.com/moda.izle/ hesabının içeriklerine girmek istiyorsunuz ve diyelim ki hesap gizli yapmanız gereken moda.izle uzantısını silin ve yerine /p/-oRPbPyubM/?taken-by=moda.izle  kullanıcı adını bu sefer sonuna yazacaksınız. Önceki aradaki harfleri değiştirerek kişinin profilinde gezebilirsiniz. Unutmayın harfler dokuzu geçemez.

İnstagram’da Gizli Profilleri Gezmek Suç mu?

Siz birisinin izin vermediği alana giriyorsunuz o nedenle bunu yapmanız suç isterseniz eğer kendisinin facebook hesabına ulaşarak instagram’da paylaştıklarını facebook’da da paylaşıyorsa görüntüleyebilirsiniz. Siz de diğerleri gibi gizli profilleri, instagram’de keşfedebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Adınız

    Onceki aradak harfler ne demek anlamdim ve onlari degiştirib ne yazcaz?