İnstagram’da resimlerin kenarlarını kesmeden yayınlamak

Uzun süredir popülerliğini korumayı başaran resim paylaşım eklentilerinden biri olan İnstagram’da bir çok şeyi eklentilerle değiştirebiliyoruz. En son instagram kendini yenileyerek İnstagram layout eklentisiyle aynı kareye bir kaç tane resim sığdırmamıza olanak tanıdı fakat o güne kadar bunu hep başka eklentiler kullanarak yapmak durumunda kalıyorduk.

En büyük İnstagram sıkıntılarımızdan biri olan, daha önceden çekmiş olduğumuz resimleri paylaşırken yanlarının otomatik olarak gitmesi bizim paylaşmak istediğimiz İnstagram resmini tam olarak paylaşamamamıza neden oluyordu. Sırf kendi tarzını ortaya koymak adına yanları kırpılmış, yanları beyaz bırakılmış İnstagram resimleri paylaşıyorlar. Eğer siz de resimlerinizin olduğu boyutta başka şekil almadan paylaşılmasını istiyorsanız eğer SquareFX eklentisini kullanabilirsiniz. Bu eklentinin kullanımıda oldukça basit. Foto ikonundan resmi seçiyorsunuz daha sonra İnstagram’a gönderiyorsunuz hepsi bu kadar.

İnstagram-da-resimleri-kesmeden-koymak

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.