«
instagram-resimlerin-orjinal-olarak-koymak

Uzun süredir popülerliğini korumayı başaran resim paylaşım eklentilerinden biri olan İnstagram’da bir çok şeyi eklentilerle değiştirebiliyoruz. En son instagram kendini yenileyerek İnstagram layout eklentisiyle aynı kareye bir kaç tane resim sığdırmamıza olanak tanıdı fakat o güne kadar bunu hep başka eklentiler kullanarak yapmak durumunda kalıyorduk.

En büyük İnstagram sıkıntılarımızdan biri olan, daha önceden çekmiş olduğumuz resimleri paylaşırken yanlarının otomatik olarak gitmesi bizim paylaşmak istediğimiz İnstagram resmini tam olarak paylaşamamamıza neden oluyordu. Sırf kendi tarzını ortaya koymak adına yanları kırpılmış, yanları beyaz bırakılmış İnstagram resimleri paylaşıyorlar. Eğer siz de resimlerinizin olduğu boyutta başka şekil almadan paylaşılmasını istiyorsanız eğer SquareFX eklentisini kullanabilirsiniz. Bu eklentinin kullanımıda oldukça basit. Foto ikonundan resmi seçiyorsunuz daha sonra İnstagram’a gönderiyorsunuz hepsi bu kadar.

İnstagram-da-resimleri-kesmeden-koymak

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *