Kısmetse Olur 23 Aralık 2015 Özeti

Çok hoş ve tatlı kızlarla çrkin erkeklerin birbirlerine kısmetse olur dediği yarışma programı bugün televizyon ekranlarınızda olacak. Kısmetse Olur bayanları bana göre gerçekten çok tatlı özelliklede Nurçin tekeş güzel bir bayan olduğunu düşünüyorum. Kısmetse Olur programında hergün olaylar yaşanıyor 57. bölüme kadar bir sürü olaylar yaşandı.

Bugün 23 aralık çarşamba günü Kısmetse Olur programı 12:45’de Kanal D ekranlarında canlı kameralardan yayınlanacak. Dün Serhan’ın eski nişanlısı Kısmetse Olur programına geldi ve herkes şaşkınlıkla Serhan’ın eski nişanlısına yalvarmasını izledi. Melis Murat’ın resmini kesti ortadan ikiye ayırdı neden oldu bunların hepsi bugün Kanal D ekranlarında.

 

Bir önceki yazımız olan Merhaba Bebek Show TV Tüp Bebek Konusu başlıklı makalemizde Merhaba Bebek 13 aralık, nasıl yapılır tüp bebelk ve nereden alınır tüp bebek hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kısmetse Olur 23 Aralık 2015 Özeti” için bir yanıt

  1. Melis ve Burçak arasında kavgaya çok güldüm gerçekten neredeyse birbirlerini yiyecekler. Ayrıca bir yandanda Gürkan’ı damatların evinde sorgulayıp köşeye sıkıştırıyorlar. Gürkan Burçak hakkında dürüst konuşabilecek mi bakalım özelliklede ona gülüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.