«
kova-burcu

Sizin 2015 şubat ayında kova burcunun aylık burç yorumu neler söylüyor bunu en iyi Astrolog uzman Jale Muratoğlu bilir. Kendisinden aldığımız özel sırlar ve yorumlar doğruldurtusunda;

Kova Burcu Yorumu Bayanlar; evlilik veya aşk hayatınız yolunda gidiyor partnerinizle arada atışsanızda bu sizin iyi olmadığınızı söyleyemez. Eğer sizi heyecanlandıran birisi varsa eğer ona karşı arkanızı dönmeyin. İş konusunda da bu aralar bir işe giriyorsunuz ve sıkıntılı bir başlangıç oluyor ama sonunda istediğiniz gibi olacak herşey sabırlı olsun.

Kova Burcu Yorumu Erkekler; Astroloji diyince Kova Burcu Yorumu 11-12-13 şubat 2015 ilk akla gelen hanımefendi Jale muratoğlu’dur. Üstüne kimseyi tanımam. Kova erkekleri aşk kapınızı artık çalıyor, sizin ne kadar burnunuz havada bile olsa o aşk oku sizi tam kalbinizden vuracak. Bu aralar daha dikkatli olan çok yüksek maaşlar alacağınız bir iş teklifi alabilirsiniz ne de olsa siz bunu hak ediyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. plastik

    Çok güzel makale hocam teşekkürler