«
La-Senza-indirim-günleri-2015

Harika ürünleriyle bayanların beğenisini kazanan La senza iç giyim, sizler için devamlı %20 – %30 – %50 boyutlarında indirim çılgınlığına devam ediyor. 2015 yılından tutunda, 2016 yılına kadar devam edecek La senza indirimli günleri bizim sayemizde artık kaçırmayacaksınız.

La senza’nın size özel indirim kuponlarıyla, tüm La senza iç giyim iç çamaşırı mağazalarından ucuza indirimli alışveriş yapabilirsiniz. La senza kırmızı etiket indirimli günleri yakalamanız için size özel günleri sitemizde La senza ile ilgili bu sayfada paylaşacağız. Bizlere La senza, sınırlı sayıda çek ve kupon kodu gönderiyor biz de kuponları bize yorum yapan misafirlerimizin mail adreslerine göndermeyi planlıyoruz. La senza’nın özel indirimli günleri sms olarak cebime gelsin diyende olabilir, fakat onun yerine mail adresinize gönderiyoruz sizin mail hesabınız telefonunuza ekliyse zaten görüyorsunuz. Ya da akşam evinize gelip oturduğunuzda sık kullananlara eklediğiniz bu sayfaya göz atarsanız eğer indirim kuponunuzu alabilirsiniz.

La senza ile iç giyiminize renk getirin ve kendinizin bir tek dış görünüşünüze değilde iç görünüşünüzede önem verin.

Bir önceki yazımız olan İndirim Günleri Bershka başlıklı makalemizde Bershka, Bershka indirim çeki ve Bershka indirim günleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Nurcan

    Her bilgiden haberden cep telefonuna