«
zara 2015 indirim ve kuponları

Yine aylardan nisan ve yıl 2015’i gösteriyor. Biz yine moda ile yatıyor moda ile kalkıyoruz. Neden çünkü modayı çok seviyoruz. Hangi moda diye soranlara, moda hayattır diyoruz. Bizim gibi modaya uyum sağlamaya çalışan bir çok arkadaşımız indirim sitelerinden uygun fiyatlarla alışveriş yapabilmek için, kupon sitelerine akın ediyor.

Peki bu indirim siteleri, kupon siteleri ne amaçla kuruluyor. Genellikle amaçları; indirim yapılacak olan firmalarla anlaşıp kendilerine özel fiyatlar ve kupon kodları temin ederler. Bu kodları, kendi sitelerinde yayınlayarak insanların markaların üzerinden indirim almalarını sağlarlar. Bir çok üründe şuanda kupon kodu mevcut fakat Zara’nın resmi bir indirim kuponu yok ve hiç olmadı olmayacakta. Bu nedenle arama motorunda dolaşarak hiç boşuna kod aramayın. Şuanda Zara’da her üründe %25 indirim var. Direkt alışverişinizi yapın ve indirimlerden yararlanın. Hatta Zara’nın kampanya sayfasından indirimleri, zara kampanyalı ürünlerini takip edebilirsiniz.

Zara’da yaz sezonu açıldı, Nisan Mayıs Haziran ayları hiç durmaksızın çok özel indirimler mevcut olacak. Bu indirimin kokusunu, indetix resmi veb sayfasından almak mümkün. Yazlık Zara 2015 indirimini ingilizce yerel web sayfası üzerinden izleyebilirsiniz.


Zara Nisan Mayıs Haziran 2015 %25 Yazlık Ürünleri Kaçırmayın


Bir önceki yazımız olan İzmir Oto Yıkama başlıklı makalemizde araba yıkama, izmir oto yıkama ve oto temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *