«
organize-isler-sazan-sarmali-netflix

Başlıkta Netflix’de ücretsiz yayınlandı dedim ama sonuç itibari ile Netflix’e bir para ödüyorsunuz o nedenle bedava sayılmaz. Yine bile arada bir dizi izlemek için üye olduğumuz her ay en az 20₺ ödediğimiz Netflix’in bize böyle bir jest çekmesi gerçekten çok iyi oldu.

Cuma akşamı bir baktım saat 22:00’da Organize işler 2 filmi ücretsiz bir şekilde Netflix’den izlenebiliyor gerçekten heyecanlandım ve hemen filmi açtım. Filme şöyle bir göz gezdirdiğimde dikkatimi çeken tek bir konu olması ve sinemada izlenecek kadar kaliteli bir yapım olmaması. Kıvanç tatlıtuğ arkadaşımıza ne kadar bayılmasam da buradaki rolünün üstesinden çok iyi gelmiş görünüyor.

Ayrıca Kıvanç’ın kıs kıs gülmelere ağır abi tavırları ve zeka öncülüğü yaşamasını çok iyi yansıtması da çok komik olmuş diyebilirim. Organize işler filmi halen sinemalarda olmasına rağmen Netflix’de izlenebiliyor siz de kaçırmadan seyredin.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *