«
Imprimir

2021 yaz ayları geldi çattı bile, siz de eğer yaz aylarınızda evinizde, yatağınızda yeni pijamalarınızla serin serin uyumak istiyorsanız Oysho 2021 yaz ilkbahar indirimlerinden yararlanın. Hangi mağazada ne kadar Oysho indirimi var hepsini Oysho .com web sayfasından öğrenebilirsiniz.

İzmir’de ya da Türkiye’nin her yerindeki Oysho indirim günleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Artık biliyorsunuz Oysho, iç çamaşırlarından daha çok pijama ve yardımcıları ürünlerine yoğunlaşarak pazar hedefini genişletti. Böylelikle bir yenilenmeden sonra sırf bayan iç çamaşırıyla işlerin gitmeyeceğini indirim takipçilerine göstermiş oldu. Oyşo iç giyim indirimli özel günlerinden yararlanmak istiyorum fakat hangi günlerde etiketin yarısı ya da yüzde indirimleri oluyor bilmiyorum. Bu durumdan haberdar olmak istiyorum ama bana sadece gerçekten çok indirim yapan, Oysho özel günlerini öğrenmeye ihtiyacım var diyenlerdenseniz siz de bizdeki yorumları takip edeceksiniz.

Bizim sistemimiz konuya dahil ol, ilgili konu hakkında yani Oysho 2021 indirim günleriyle ilgili indirim kodunu ve çekini iste, bize yorum olarak yaz, biz de sana indirim bilgilerini mail adresine gönderelim. Ya da sürekli olarak bizim grubumuza üye ol sana konu hakkında bilgiler verelim. Oysho ile ilgili belki sms indirimi gönderemeyiz ama indirimlerle ilgili mailler gönderebiliriz. Gerek İstanbul’da gerekse İzmir’de olan tüm Oysho indirim günlerini size yazabiliriz. Siz de Oysho 2021/2022 model Oysho pijama ve iç çamaşarılarını mağaza fiyatından hatta outlet fiyatından daha indirimli alınabilir. .

Bir önceki yazımız olan İndirim Günleri Bershka başlıklı makalemizde Bershka, Bershka indirim çeki ve Bershka indirim günleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Canberk Sev Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

 1. Hande

  Slm oysho indirimi ne zaman Başlıyor

  • admin

   Merhaba Hande
   Oysho indirimi tüm indetix grubu indirimleri 2 ocak 2015 cuma günü başlayacak.

 2. ilknur

  Oysho pijamalarda yuzde 50 indirimine ne zaman giriyor

  • admin

   Şuanda %20 civarında indirim var. Fakat daha köklü bir indirim henüz yok ben buradan duyuracağım. Lütfen takipte kalın İlknur Hanım.

 3. tuğba sıla

  İndirim kodu ve çeki nası edinebilirim ? indirim günlerini mail adresime gönderirmisiniz ? tugba06@gmail.com

  • admin

   Merhaba Tuğba Hanım

   Güncel indirimlerle ilgili premiumkupon.com sitesini kullanmanızı tavsiye eder moda önerileri için bize bekleriz :)

 4. İnci

  kış indirimi ne zaman olacak

 5. Melike

  Oysho indirimi ne zaman olcak en yakın

 6. Merve

  En yakın ne zaman