«
Rossmann-indirim-2017

 Almanya’dan sonra Türkiye’ye de el atan Rossmann kozmetik ürünler markası Türkiye’nin tüm bölgelerinden birbirinden değişik indirimler yapmaya devam ediyor. Şuanda %50’ye varan indirimleri olan Rossmann, kendi ürünleri olduğu için gerçekten çok iyi indirim aksiyonları gerçekleştirebiliyor. 

 Ürünler henüz Türkiye’de üretilmese de Almanya’dan gelen ürünler üzerinde özel günlerde Rossmann müşterileri için özel indirimler yapılıyor. Siz de eğer bir temizlik, kozmetik meraklısıysanız eğer Rossmann mağazalarından özel indirimlerle ürünler alabilirsiniz. 2017 yılının ortasına yaklaşmışken Nisan ve Mayıs ayındaki büyük indirimleri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz. 

#Peki Rossmann hangi ürünleri indirime girecek?

 Bu aralar fırsat bölümündeki ürünlerde %20 indirim var ayrıca parfüm, kozmetik, makyaj malzemeleri, erkek ürünleri, hijyen ürünleri, temizlik ürünleri bölümlerinde değişik indirimler söz konusu eğer siz de Rossmann ürünlerini çok uygun fiyatlara kaçırmadan almak isterseniz bizim takip edin. Ayrıca Rossmann bazen bize indirim kuponları gönderiyor instagram hesabı üzerinden çekiliş yapmamızı istiyor en talihli takipçimize çok özel %50 indirimlere varan Rossmann indirim çeki ve kuponlarını paylaşacağız sakın kaçırmayın. 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *