Rossmann 2017 indirim günleri

 Almanya’dan sonra Türkiye’ye de el atan Rossmann kozmetik ürünler markası Türkiye’nin tüm bölgelerinden birbirinden değişik indirimler yapmaya devam ediyor. Şuanda %50’ye varan indirimleri olan Rossmann, kendi ürünleri olduğu için gerçekten çok iyi indirim aksiyonları gerçekleştirebiliyor. 

 Ürünler henüz Türkiye’de üretilmese de Almanya’dan gelen ürünler üzerinde özel günlerde Rossmann müşterileri için özel indirimler yapılıyor. Siz de eğer bir temizlik, kozmetik meraklısıysanız eğer Rossmann mağazalarından özel indirimlerle ürünler alabilirsiniz. 2017 yılının ortasına yaklaşmışken Nisan ve Mayıs ayındaki büyük indirimleri kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz. 

#Peki Rossmann hangi ürünleri indirime girecek?

 Bu aralar fırsat bölümündeki ürünlerde %20 indirim var ayrıca parfüm, kozmetik, makyaj malzemeleri, erkek ürünleri, hijyen ürünleri, temizlik ürünleri bölümlerinde değişik indirimler söz konusu eğer siz de Rossmann ürünlerini çok uygun fiyatlara kaçırmadan almak isterseniz bizim takip edin. Ayrıca Rossmann bazen bize indirim kuponları gönderiyor instagram hesabı üzerinden çekiliş yapmamızı istiyor en talihli takipçimize çok özel %50 indirimlere varan Rossmann indirim çeki ve kuponlarını paylaşacağız sakın kaçırmayın. 

Bir önceki yazımız olan 2022 2021 Koton indirim günleri başlıklı makalemizde indirim kuponu Koton, koton 2021 indirim ne zaman ve koton 2022 indirim günleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.