«
Süper-Dadı-27-EKim-2015-Gökçin-Ailesi-

Süper Dadı bakalım yine zoru başarıp Gökçin ailesinin iki çocuğunu adam edebilecek mi. Süper Dadı 29. bölümünde Gökçin ailesinin evine konuk oluyor ve 2 tane yaramaz laftan anlamaz ve doğru eğitimi almamış çocuğu eğitiyor.

Eğer siz de çocuğunuzun doğru eğitimi almasını istiyorsanız Süper Dadı programına başvurabilirsiniz. Süper Dadı Gökçin Ailesi 29. bölüm, 27 ekim 2015 günü televizyon ekranlarınızda yayınlanacak. Sevgiyle kalın.

Bir önceki yazımız olan Nursel’in Mutfağı 28 Ekim 2015 Özeti başlıklı makalemizde Nursel'in Mutfağı, Nursel’in Mutfağı asuman kocabay ve Nursel’in Mutfağı denizli hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Ayşe Hüma

    Son derece sevgisiz ve bilinçsiz bir anne, üzüldüm çocuklara. Çocuk doğurmakla anne olunsaydı …… Çocuklardan çok annenin eğitilmeye ihtiyacı varmış meğer. İnşallah bir haftanın sonundaki gelişmeyi devam ettirebilir. Bu arada Kaan da Efe de çok sevimli gerçekten.

  2. feride

    Ayşe Hanım size kesinlikle katılıyorum. Bazen kendi çocuklarıma gösterdiğim ilgi ve sevgi için Allah’a şükür ediyorum. O içimize sevgiyi güzelliği veriyor ki biz de çocuklarımıza bunu aktarabiliyoruz. Kaan ve Efe’nin ailesi umarım çocukları için en hayırlı hale gelirler.