«
2016-Survivor-Başvuru-Formu-650x347

Survivor 2016’da başlayacak yeni sezonu için şimdiden herkes Survivor’a nasıl başvururum diye soruyorlar. Survivor 2016 yarışmasına nasıl ve kimler başvurabilir. Kimler Survivor 2016 yeni sezon bölümüne katılabilir, ya da kolay yoldan Survivor yarışmacısı nasıl olurum diye kendi kendilerine taktikler üretmeye başladılar bile.

Survivor 2016 yeni sezonunda ünlüler kim olacak ya da gönüllüler kim olacak diye şimdiden merak ediyorlar. Survivor yarışması önümüzdeki sene All Star gibi heyecan vermesi için Acun Ilıcalı şimdiden kolları sıvadığı duyuruluyor. Survivor başvuru formunu tv8basvuru.com sitesi üzerinden doldurarak gönderebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ise siteye üye olarak bir başvuru formu göndermeniz gerekiyor yoksa çok fazla dikkate alınmıyor. Bir de birden fazla göndermenizinde bir alemi yok.

Bir önceki yazımız olan 2016 Survivor'da Hangi Ünlüler Yarışacak başlıklı makalemizde Survivor 2016, Survivor ünlü yarışmacılar kim ve Survivor ünlüler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *