Twitter Periscope Canlı Yayın Programı Kullanımı

Twitter yakın zaman da çok güzel bir aplikasyona imza attı. Programın adı periscope ve sizin canlı yayın yapmanızı sağlıyor. Bir yerdeki görüntüyü bir çok yere aktarmanızı sağlıyor. Siz bir başlık seçiyorsunuz ve canlı yayın çekmeye başlıyorsunuz. Daha sonra sizin canlı yayınınızın izlenme sayısı artıyor veya azalıyor. Aynı zaman da insanlar sizi izlerken yorumda yapabiliyorlar.

Şimdiden insanlar Twitter Periscope programı ile popüler olmanın ve çok izlenmenin yollarını arar oldular. Canlı yayın yapıyorsunuz ve sizi bir sürü insan izliyor kim istemez ki. Fakat canlı yayında sizi izlememeleri gerçekten sinir bozucu. Twitterda bolca takipçilerinizi arttırın ve insanların sizi takip etmelerini sağlayın.

Periscope programında çok izleyeninizin olmasını istiyorsanız eğer canlı yayın başlığınızı çok iyi seçmeli ve bir kitle yaratmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.