«
Periscope-uygulamasi

Twitter yakın zaman da çok güzel bir aplikasyona imza attı. Programın adı periscope ve sizin canlı yayın yapmanızı sağlıyor. Bir yerdeki görüntüyü bir çok yere aktarmanızı sağlıyor. Siz bir başlık seçiyorsunuz ve canlı yayın çekmeye başlıyorsunuz. Daha sonra sizin canlı yayınınızın izlenme sayısı artıyor veya azalıyor. Aynı zaman da insanlar sizi izlerken yorumda yapabiliyorlar.

Şimdiden insanlar Twitter Periscope programı ile popüler olmanın ve çok izlenmenin yollarını arar oldular. Canlı yayın yapıyorsunuz ve sizi bir sürü insan izliyor kim istemez ki. Fakat canlı yayında sizi izlememeleri gerçekten sinir bozucu. Twitterda bolca takipçilerinizi arttırın ve insanların sizi takip etmelerini sağlayın.

Periscope programında çok izleyeninizin olmasını istiyorsanız eğer canlı yayın başlığınızı çok iyi seçmeli ve bir kitle yaratmalısınız.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *