Zara 2020 Koleksiyonu İndirimleri

Zara mağazalarının 2020 sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz aylarına ait indirim haberleri elimize ulaştı. Elimize ulaşan indirim bilgileri gerçekten gizli kaynaklardan ulaştık. Zara’nin tüm Türkiye’deki indirim haberlerini sizlerle paylaşmak artık bizim için görev oldu. Siz Zara mağazaların da sevdiğiniz bir ürünü gerekli promosyon kodları girilip özel yüzdesel indirimlerden faydalanarak almak istiyorsanız eğer an be an indirim haber sayfamızı takip etmeniz gerekiyor.

Peki Zara 2020 İndirim Günleri Ne Zaman?

Artık bildiğiniz üzere Zara Ocak ayının ilk haftasında indirimini başlatıyor. İşte indirim günlerini açıklıyorum. Zara 2020 yılının ocak ayındaki ilk indirimini 5 ocak 2019 pazar günü başlatacak ve bu indirim oranları ortalama %49 civarında olacak. Ayrıca her zaman olduğu gibi indirimler ne yazık ki yeni sezon ürünleri kapsamayacak. Daha çok rafları boşaltma çalışması olan bu indirim günleri Zara için taktik diyebiliriz. Burada bizi ilgilendiren boyutu eğer bu ürünlerin içinde uzun süredir biraz ucuzlasa da alsam dediğiniz mont olabilir, ceket olabilir, ayakkabı olabilir, bluz ya da basic olabilir işte bu tam sizin işinize yarayabilir.

İndirim günlerini öğrenince ne yapıyoruz?

Yıllardır modaizle sitesi olarak Zara ve markalarının indirim kodlarını, günlerini ve kampanya kodlarını paylaşıyoruz. Bu değerler altında sizlerinde bizi paylaşmasını ve arkadaşlarınıza aktarmasını istiyoruz. Biz bunun karşılığında herhangi bir şey elde etmiyoruz o nedenle web sayfamızı beğenmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 12 Mayıs 2019 Anneler Günü Mağazalarda indirim günleri başlıklı makalemizde 2019 anneler günü hediyeleri, anneler günü hediyesi ve anneler günü indirimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.