Zara 2020 Koleksiyonu İndirimleri

Zara 2020'de çok indirimli

Zara mağazalarının 2020 sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz aylarına ait indirim haberleri elimize ulaştı. Elimize ulaşan indirim bilgileri gerçekten gizli kaynaklardan ulaştık. Zara’nin tüm Türkiye’deki indirim haberlerini sizlerle paylaşmak artık bizim için görev oldu. Siz Zara mağazaların da sevdiğiniz bir ürünü gerekli promosyon kodları girilip özel yüzdesel indirimlerden faydalanarak almak istiyorsanız eğer an be an indirim haber sayfamızı takip etmeniz gerekiyor.

Peki Zara 2020 İndirim Günleri Ne Zaman?

Zara mağazaları belirli aralıklarla özel indirimler yapmaktadır bunlardan bir tanesi de yıllık özel indirimidir. Fakat Zara’nın geleneksel en büyük indirimlerinden birisi olan indirim türü yılda iki kez yapılmaktadır. Zara’nın yılbaşı kış indirimi her senenin ilk perşembe günü gerçekleşmektedir. Zara’nın ilk yaz indirimi ise Temmuz ayının ilk perşembesinde gerçekleşir.

Bu özel bilgiden yola çıkacak olursa eğer Zara 2020 indirim günleri, 03 OCAK 2020 tarihinde ve 22:00 saatinde Zara.com.tr’de başlayacak. Sonrasında 06 OCAK 2020 tarihinde Zara indirimler tüm mağazalarda başlayacak. Zara’nın güncel indirim günleri ve indirimlerin yapılacağı tarihler hakkında bilgi sahibi olmak için moda izle indirim sitesini takipte kalın. 

İndirim günlerini öğrenince ne yapıyoruz?

Yıllardır modaizle sitesi olarak Zara ve markalarının indirim kodlarını, günlerini ve kampanya kodlarını paylaşıyoruz. Bu değerler altında sizlerinde bizi paylaşmasını ve arkadaşlarınıza aktarmasını istiyoruz. Biz bunun karşılığında herhangi bir şey elde etmiyoruz o nedenle web sayfamızı beğenmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2020 Penti indirimleri ne zaman başlıklı makalemizde 2019 Penti indirimleri, 2019 Penti ürünleri ve Penti 2019 indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.