Zara İndirim Günleri – Zara İndirimleri

İnditex mağazaları dendiğinde aklımıza gelen en büyük alışveriş mağazalarından birisidir Zara. Herkes gibi sizin de sadece bir kaç günlük indirim günlerini merak ettiğinizi biliyorum. Ben de bunun için küçük bir çalışma yaptım sizin için indirim günlerini araştırıyorum. Zara’ın 2020 daha çok gençlere hitap ettiğini biliyoruz fakat tarz sahibi olmak isteyen her yaştan insanında uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Bir çok AVM’de Zara ve Zara’nın grubundaki şirketler AVM’ye kira ücreti ödemiyor ne kadar ilginç ama neden düşündünüz mü? O kadar insanı o AVM’ye çekebilen çok fazla mağaza yok ama Zara bunu sağlıklı bir şekilde başarıyor. Özellikle İzmir ve İstanbul 2020’de Zara mağazalarında bu sayede daha fazla indirim yapar oldu. Sitemizde çok fazla Zara indirim günlerinden bahsediyor ki artık İndetix grubu gelip bana sana indirim günlerini herkesten önce paylaşacağım ve sen de sitende takipçilerinle paylaşacaksın dedi. Sizin sayenizde İnditex’in Türkiye grubu ile iletişim kurabilir oldum.

2018 Zara indirim günleri

Geçtiğimiz günlerde bir takipçimiz anlattı, Zara 2020 indirim günlerini bizden öğrenip hemen Zara’nın yolunu tutmuş. 2020’nin moda rengi siyah bunu artık bilmeyen yoktur. Dikkat ediyorsanız eğer Zara’da indirim gruplarında veya indirim olmayan ürünlerde, gri ve siyah renklerinin hakim olduğunu görebiliriz. Zara geçtiğimiz yıl 1 Kasım 2019 günü indirim yapmıştı fakat neredeyse kimsenin haberi olmadı ama dikkat ettiyseniz biz instagram hesabımızdan duyurduk ve herkes gidip kırmızı etiketli ürünleri buldu ve neredeyse 200TL’lik yeleği, hırkayı 130TL’ye aldı. Siz de bizim instagram’dan Zara hakkında güncel gerçek indirim günlerini alabilirsiniz.

Herzaman olduğu gibi Zara’nın parfümleri çok moda siz de eğer onları indirimli almak istiyorsanız eğer mağazaya gitmeniz gerekiyor. Zara’nın online sitesinden alışveriş yapmak ama indirimli alışveriş yapmak istiyorsanız eğer yetişemeyebilirsiniz daha indirim başlamadan bitti yazıyor çünkü yalan. Zara’nın internetten alışveriş mağazasını daha çok dükkanda bulamadığınız bedenleri almak için kullanabilirsiniz. Çünkü Zara Online Alışeriş sitesinde tüm ürünler var. Duymayan kalmadı sanırım Zara Türkiye’de online alışveriş sitesini açtı siz de Zara için bizden indirim kodunu öğrenip zara.com/tr adresinde indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Zara’nın indirim kodları olsun, ya da indirim günleri olsun ne varsa burada sizin için aşağıdaki canlı yayın akışı bölümümüzden sunmaya çalışacağız. Sadece yapmanız gereken bizi sürekli takip etmek. Kolay gelsin Zara severler…

Zara’nın 2020 indirim günleri yavaştan belli olmaya başladı. Eğer siz de sıkı bir şekilde Zara İndirim takip etmek istiyorsanız eğer bu zara indirim linkinden takip edebilirsiniz. 

 

Bir önceki yazımız olan İnditex Grubu Zara 2017 - 2018 Sonbahar Kış İndirimi başlıklı makalemizde indirim günleri zara ve inditex indirim hakkında bilgiler verilmektedir.

65 Comments

 1. 2017 2018 zara indirimlerinden haberdar olmak istiyorum bilgilendirirseniz çok memnun olurum

 2. bu hafta ici surekli avm ‘lerindeyim indirim olunca yazarım bu hafta ici olcak bakalim yazicam

 3. evet indirim bugun ama gecen sezon indirimden kalan ürünler de var ağirlik onlara verilmis

 4. hayir devam ediyor her hafta gectikce yine bir indirim daha oluyor ama beden sıkıntı buyuk bedenler kalir

 5. Böbrekinizi satmak istiyor musun? Satmak için bir fırsat mı arıyorsunuz?
  Böbrekleriniz para yüzünden bozuldu ve ne olduğunu bilmiyorsunuz
  Yapmak, sonra bugün bizimle iletişime geçmek için size iyi bir miktar sunacağız.
  Böbrek. Benim adım Doktor Joel Kenz apollo böbreklerinde nefrolog
  Hastane görevlileri. Kliniğimiz Böbrek Cerrahisinde uzmanlaşmıştır ve biz de
  Yaşayan bir böbrek alıp nakletmekle ilgilenmek
  Karşılık gelen donör. Biz Hint, Türkiye, Nijerya, ABD,
  Malezya. Böbrek satmak veya satın almakla ilgileniyorsanız lütfen
  Bizimle e-posta yoluyla iletişim kurmaktan çekinmeyin.

 6. İnstagramdan moda.izle sayfanızı takibe aldım fakat Zara sezonortası indirimini haber vermediniz.tasadüfen Zara’nın sayfasına bakarken gördüm ama geç kalmıştım çoktan başlamıştı

 7. Arkadaşlar güncel indirim haberleri için instagram’dan yanı sıra bizi sitemizden takip ederseniz eğer daha hızlı indirim haberini alabilirsiniz.

  İlginiz için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.