«
2015 bayan şifon tişört modelleri (5)

Yazla birlikte tüm tekstil alışverişlerinizi yönlendirecek moda sitesi olan Moda İzle, sizin 2015 yaz aylarındaki gardırop seçimlerinizde yardımcı oluyor. Bugünkü konumuzda bayanlar için yeni tişört modelleri ve şifon modellerine değiniyoruz. Avrupa modasına uygun olarak derlediğim resimlerdeki ürünleri bana yorum olarak yazıp nereden temin edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Fakat unutmayın bu ürünler yurt dışında olduğu için ancak internetten sipariş ile temin edebilirsiniz.

Bayanlar için bu sene şifon ve tişört modellerinde danteller ve transparanlık gözden kaçmıyor. Krem ve yavru ağzı renklerinin hakim olduğu tişörtlerde bir de yazısının moda olduğu Keep Calm And …. tişört modeli de mevcut. Bu sene gece hayatında bir hayli göreceğimiz tişört modellerinden biri diyebiliriz. Krem tonlarındaki badi ve şifon modelimizde ise gül işlemeli sıra dışı bir şeyler denedik. Bu modelimizde ve moda tavsiyelerimiz de umarım hoşunuza gider.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *