Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri 2015

En güzel avm’lerden biri olan İzmir Forum Bornova’nın indirimli günleri içeren özel konumuza hoşgeldiniz. Bu içeriğimizde, Forum Bornova’da alışveriş yapabileceğiniz tüm mağazalarda geçerli olan indirimli günlerden bahsedeceğim. Ayrıca forum bornova ile ilgili 2015 – 2016 yılına özel bilgiler vereceğim.

Forum Bornova bilindiği üzere 12 Ekim 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Ayrıca İzmir’in ilk açık hava alışveriş avm’lerinden biridir. Ayrıca Forum Bornova Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezlerinden biri olarak seçilmiştir. 60.000m2 lik alana inşaa edilen Forum Bornova, toplamda 130 Adet mağaza bulunmaktadır. 2006 yılından günümüze bir çok insanın vazgeçilmezi ve uğrak noktası haline gelmiştir. Siz de eğer 2015 yılında Forum Bornova’daki mağazalarda kullanabileceğiniz özel indirim kuponlarına sahip olmak ya da özel indirim günleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer bizi devam takip etmeniz gerekiyor. Forum Bornova’da ki mağazalarda genellikle düşünülen haftasonu özel indirimleridir fakat yanılıyorsunuz. Sezonun zayıflığına göre ortak kararla indirimli günler belirlenmektedir. Bu indirim günleri sınırlı sayıda kişiyle paylaşılarak kulaktan kulağa dolma indirim haberleriyle bilgiler dağimaktadır. Tabi siz indirimi duyana kadar çoktan indirimler son bulmaktadır. Siz de eğer aşağıdaki mağazaların indirim özel günlerini kaçırmak istemiyorsanız devamlı bizi takip edebilirsiniz. Her gelişmeden kolayca haberdar olmak için konumuza siz de yorum yazın ve biz de sizi büyük indirimlerden haberdar edelim.

Forum Bornova’da ki başlıca Ayakkabı ve Çanta Mağazaları İndirim Günleri:

İç giyim mağazaları:

Moda ve giyim mağazaları:

Spor giyim mağazaları:

Bu verdiğimiz çoğu markanın zatan indirimli günleri hakkında bilgilendirmemiz mevcuttur. Siz de eğer bu özel indirimli günlerden haberdar olmak, 2015 ve 2016’nın indirimli günlerini kaçırmak istemiyorsanız eğer sayfamızı takip edin.

 

Bir önceki yazımız olan Starbucks'a gidince hangi kahveyi sipariş ediyorsunuz başlıklı makalemizde Starbucks, Starbucks americano ve Starbucks dükkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

  1. Forumu çok seviyorum, hergün starbucksta kahve içmek veya ikeada takılmak sonra mağazalardan alışveriş yapmak çok hoşuma gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.