2015 Yaz Modası Kadın

Güzel bayanlarımız içinde bu yaz, bol modalı günler diliyorum. Tüm kadınların ve beni takip eden bayanların, 2015 yaz aylarında harika görünmek istediklerine eminim. Size konumuzun başlıca önerisi, renk kombinlerine özen göstermeniz.

Konumuz içindeki görsellere dikkat edecek olursanız eğer sıradışı örneklemeler bulmanız mümkün. Burada dikkat etmeniz gerekenler renk uyumu ve aksesuarlardır. O nedenle diğer detaylara takılı kalmanıza gerek yoktur. 2015 kadın yaz modası ile ilgili görseller resim galerimizde yani aşağıda mevcuttur.

Bu yaz görüyoruz ki, bayanlar daha fazla sadeleşecekler. Aksesuar seçimlerinde, çanta seçimlerin, kıyafet seçimlerinde aşırıcılaşmayı bir kenara bırakıp daha çok hanımefendi diye tabir ettiğimiz tarza dönecekler. Aşırı kısalıkla şortlar ve tişörtler yavaş yavaş moda olmaktan çıkıyor. Daha çok sadelik ve duruluk moda haline geliyor. Renk kullanımlarınızıda beyazın tonlarında tutmanızda yarar var.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.