«
2016 İlkbahar Yaz Sokak Stil Önerileri (22)

Öyle bir makale olsun istedim ki, ne kış aylarının modasını içine alsın ne de ilkbahar modasını içine alsın istedim. Genellikle evden çıkmadan kafamızı pencereden uzatırız ve bize evde hareketsiz olduğumuz için soğuk gelir bu sefer kalın bir kazak seçeriz ya da yün bir etek seçeriz böylece dışarıya çıktığımızda ummadığımız güneşin sıcağı bizi yakar ve sıcaktan pişik oluruz. Eğer siz de hem 2016’nın arada kalmış havasına moda olarak uyum sağlayıp hem de sıcaktan pişmek istemiyorsanız eğer benim stil önerilerime muhakkak kulak verin.

Sizlere öncelikle dışarıya çıkarken olabildiğince kalem etek tercih etmenizi öneriyorum. Deri bir kalem etek seçerek ve kilotlu kalın çorapları seçerek üşümeyi bir nebzede olsa ortadan kaldırabiliriz. Bunun yanısıra göbeği açık bluzlar giyebilir böylelikle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tabi bu kadar açık giyinip aynı zaman da üşümemek gerekiyor. Siyahın üstüne güzel bir kahve ceket alıp ayağınızada yarım çizme giyip tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bu sene olmazsa olmazlarından birisi yırtık kotlar ve bilekten kotlar. O nedenle kısa bilekten kot modellerine kulak verin. Ayağınıza giyeceğiniz yğksek topuklu krem rugan bir ayakkabı ile yırtık ve kısa streç kot modelinizi öyle güzel kombinleyeceksiniz ki siz bile kendinizi tanıyamayacaksınız. Tabi bu durum için birazda şekilli bacaklar ihtiyacınız olacak bayanlar. 2016 kış ve yaz aylarında da yine göbek açma moda olacak. Bunun yanında eteklerde arkadan değilde önden yırtmaç revaçta. Ekose atkılardan da anlayacağınız üzere bu sene ekose etekler, ekose ceketler ve ekose atkılar çok moda olacak.

İşinizi kolaylamak için güzel resimler seçtim, sizin için hazırladığım galeriyi mutlaka inceleyin. 

Bir önceki yazımız olan Kış için 33 adet sokak kombini başlıklı makalemizde 2016 kış modası, günlük 2016 sokak modası ve kış için kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. İnolab

    %90’a varan indirimlerle satın alacağınız kıyafet seçenekleriyle ve ilham verici stil önerileriyle kendinize en uygun tarzı bulmanıza yardımcı olur. Hemen alışverişe başlayıp, yepyeni parçalar keşfetmeye ne dersiniz?