«
H&M indirimleri

İsveç’li büyük Moda devi, artık İzmir’de Point Bornova AVM’sinde açılıyor. H&M mağazaları İzmir’de nerede ne zaman açılıyor sorusunun yanıtı diyebiliriz belkide. HM mağazaları Türkiye’ye böylece adım atmış olacak. Daha önce Almanya’dan ucuz tekstil mağazaları olarak tanıdığımız H&M artık Türkiye’de.

4174 Sokak No:4 Bağburnu Mevkii, Bornova / İZMİR adresin 0232 435 46 46 nolu telefon numarasından Point Bornova’ya ulaşabilirsiniz. Eğer siz de H&M mağazalarının indirimlerinden yararlanmak istiyorsanız eğer mutlaka H&M bornova mağazasına gitmeniz gerekiyor. Çünkü Almanya’dan olsun ya da İsviçre’den olsun bir çok yerden ucuz ve ekonomik kaliteli ürünler ürettiğini biliyorum bakalım Türkiye’nin ekonomisi ile buluştuğunda da bizim için ekonomik rakamlar olacak mı göreceğiz. Fakat siz siz olun H&M indirimlerini kaçırmamak için sitemizi takip edin.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *