«
Gratis-indirim-kuponu-2017

Gratis gerçekten bir çok bayanın kapısında kocasını dikip saatlerce beklettiği detaylı bir kozmetik mağazası. Biz bayanlar olarak Gratis’i seçmemizin en büyük nedeni gerçekten indirimli ürünlerin olması. 2017 yılında başka mağazada %40 daha pahalıya almak varken neden Gratis’ten indirim gününde, indirimli olarak almayalım. Ben de sizler için Gratis’in 2017’de ki tüm indirim günlerini tek bir noktada topladım ve paylaşmak istedim. 

         Hem kadınlar hem de erkekler için bakım ve kozmetik ürünleri satmakta olan Gratis mağazaları, açıldığı her yerde büyük bir tüketici kitlesine hitap eder hale gelmektedir. Özellikle kadınların kozmetik ürünlerine çok daha fazla önem verdiği bugünlerde, makyaj ile ilgili çalışmalar yapan blog sahipleri, Gratis ile anlaşmalar sağlayarak birçok markanın satışını da ön plana çıkarıyor. Ebette herkes için Gratis indirim günleri de çok önemli. İndirim ne zaman diye merak edenler, klasik Gratis indirimlerinin ve bunun dışında özel indirim günlerinin zamanını araştırmaya başladı.

Özellikle Youtube kanalı olan, ürünlerin tanıtımını birçok sosyal medya üzerinde gerçekleştiren blog sahipleri sayesinde markalar daha fazla önem kazandı. Dikkatinizi çektiyse de; en az indirim alanlar bu ürünler olmakta. Benim de takip ettiğim indirim günleri ve diğer kampanyalara göre, genelde en çok kullanılan ürün grupları üzerinden fırsatlar sağlanıyor. Çünkü tanıtımı yapılan ve başarılı bulunan ürünler, keşfedildiği anda kısa süre içerisinde çok fazla satıyor.

  

Anneler günü indirimi gratis

             Elbette Gratis de bunun faydasını sağlayacak şekilde indirim günleri düzenliyor. Peki, bu ürünlerde hiç mi indirim olmuyor diyebilirsiniz. Elbette bu ürünler için de indirim uygulanmakta. İndirim ne zaman diye gelen sorular için de, özel günleri mutlaka söyleyebileceğimi belirtmeliyim.

Gratis 2017 Mayıs katalog

Yılbaşı günleri, bayram dönemleri ve hafta sonları indirimlerin en fazla olabileceği zamanların başında sayılabilir.

   

            İndirimin yüksek ihtimalle gerçekleşebileceği zamanlar, yeni bir ürünün lansmanı sonrası olarak kabul edilebilir. Dikkat ettiğim bir nokta da bu dönemler olmuştur. Yeni bir ürünün tanıtımı sonrasında birçok kampanya ve indirim sağlanarak insanların ürünü denemesine fırsat tanınıyor. Elbette ürün beğenildiğinde, asıl fiyatı ile satışa sunuluyor. Çok iyi markalar dahi böyle dönemlerde bol indirimler sağlamakta ve Gratis de bu indirimleri kendi bünyesine kazandırmayı ihmal etmemektedir.

  

            Gratis’in indirimleri arasında en ünlüleri de neredeyse yarı fiyatına satış yaptığı hafta sonu günleri. Birçok izlenimim sonrasında fark ettim ki, hafta sonları Gratis mağazaları indirim yapmasa bile daha çok kalabalık oluyor. Çünkü her hafta sonu indirim sağlanacak algısı yaratılmış durumda. Gratis, indirim konusunda beklentileri karşılayacak derecede imkânlar sağlayan bir marka haline geldi.

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *