«
2017-indirim-gunleri

            İyi giyinmek herkesin hakkı sloganı ile yola çıkan ve tüm ülkelerde en büyük alışveriş mağazaları arasında bulunan Lc Waikiki, 2017 sezonunda da yeni koleksiyonu ile alışveriş sevenlerin karşısına çıkıyor. Her yaşa ve her tarza uygun ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkan ünlü marka, bu yıl ilk kez LCW Home koleksiyonunu da alışveriş tutkunları ile buluşturdu. ,

           Dolabını sürekli yenilemek isteyen ve alışverişi bir yaşam tarzı olarak benimsemiş kişiler genel olarak indirim günlerinin sıkı takipçileridir. Yeni sezon ürünleri ilk çıkartıldıklarında cep yakan fiyatlar ile müşterilerin karşılarına çıkıyor. Mağazalar ise özel günlerde ve sezon sonlarında indirim yaparak, alışveriş sevenlerin ilgisini çekmeyi hedefliyor.

            Alışveriş için en uygun zaman indirim günleri olmakta. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı karşılamak için indirim günlerini takip etmek daha hesaplı bir alışveriş yapmanıza olanak sağlar. İndirim ne zaman diye merak edenlerin ise yeni yıla çok az bir sürenin kaldığı şu zamanlarda takipte kalmalarını tavsiye ederiz. Çünkü Lc Waikiki gibi adının herkes tarafından bilindiği mağazalar yeni yıl için büyük indirim kampanyaları düzenlemekte. Aksesuarlarda, çocuk reyonlarında, kadın ve erkek reyonlarında ve LCW Home koleksiyonlarını kapsayan geniş çaplı bir kampanya çok yakında geçerli olacaktır.

            Sadece yılbaşlarında değil, çoğu marka mağaza zincirlerine bir yenisini daha eklediklerinde açılışa özel kampanyalar da düzenlemekte. İndirim ne zaman sorusunu merak eden kişilerin mağazaların açılış tarihlerini de takip etmeleri faydalı olacaktır. Ayrıca Ağustos-Temmuz yaz sezonu için indirim yapılırken, Ocak-Şubat ayları arasında da kış ve sonbahar sezonları için indirimler yapılmakta. Aynı zamanda öğretmenler günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel ve anlamlı günlerde de Lcw Waikiki markası indirimler düzenlemektedir.

            Bunun yanı sıra online alışverişin son zamanlarda daha da önem kazanması ile birlikte bazen ürünler online sitelerde mağazalara göre daha uygun fiyatlara satışa sunulmakta. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı sevenlerin indirim günleri takibine markanın resmi sitesindeki indirimleri de eklemelerini öneririz. Online alışveriş sitesinde dönem dönem kargo ücreti alınmama, kredi kartlarına özel indirim seçenekleri gibi mağazalarda uygulanmayan indirim fırsatlarını yakalamak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *