«
2019-bayan-dovme-modelleri

Bayanlar için moda kavramının sadece kıyafet, ayakkabı ve çantadan ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanıldınız. Moda deyince anı yakalamak geliyor akla adeta. İçinde bulunduğumuz dönemin trendlerine uyum sağlamak için hırpalıyoruz kendimizi. Gelelim her geçen gün modası değişen ve birçok bayanın ilgi alanına giren dövmelere.

2019 bayan dövme modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kıyafetten ayakkabıya, çantadan aksesuara kadar her alanda trendler değişirde dövme modası değişmez mi sandınız? Bakın 2019’da hangi dövmeler daha çok ilgi çekecek!

Ayak Bileği Dövme

Dövme yaptırmak isteyen bayanların ilk aşamada çekindiği ve vücudun en görünmez yerlerini tercih ettiği bir gerçek. Çoğu kadın ayak bileklerini pantolonla ya da ayakkabı ile kapatacağını düşünerek ilk dövmesini ayak bileğine yaptırmaktadır. Sizin seçiminizde ayak bileklerinizi daha zarif ve ilgi çekici bir görünüme kavuşturacak ayak bileği dövme yaptırmayı düşünüyorsanız çiçek desenleri ya da hayvan figürlerinin bu kısımda son derece şık durduğunu belirtebiliriz.

Kol Dövme Modelleri

Geçtiğimiz sezon en trend dövme modelleri arasında yer alan kol dövmeleri 2019 dövme modelleri arasında da yerini alıyor. Bayanların kolunu zarif ve narin bir görünüme kavuşturacak dövme modeli tercih etmesi çok önemli. Sevdiğinizin ismini, hayatınızdaki önemli bir tarihi, değer verdiğiniz bir kelimeyi ya da hoşunuza giden bir deseni kolunuza dövme olarak yaptırabilirsiniz.

Ense Dövmeleri

İşte 2019’da sezona damga vuracak ve bayanların vazgeçilmezi olacak bir model; ense dövmeleri. Enseye yapılan minik ve farklı desenler kadınların seksi görünmesini sağlıyor. Belki minik bir kelebek, küçük bir ağaç resmi, belki ufak harflerle yazılmış bir yazı, belki de uçan kuşların özgürlük simgesi. İstediğiniz modeli tercih ederek 2019 bayan dövme modelleri ile siz de kendi tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan En iyi 2018 sokak modası tarzları başlıklı makalemizde 2018 sokak modası, sokak modası ve sokak modası tavsiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Sema Hakkında

avatar

Sema

Sema Demiralay Turgut Ozal University- Political Science and International Relations ! Bir modasever :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *