«
new york moda haftası

Yine New York Modası tüm ihtişamı ile sokakta yürümeye devam ediyor. Evet moda yürür mü demeyin yürüyor gerçekten. Geçtiğimiz günlerde sürekli sosyal medya dan takip ettiğim Danla Biliç’in New york moda haftasında olduğunu gördüm. Bir kaç tane defileye katıldı ve oralarda moda ile ilgili konularda boy gösterdi.

Danla Biliç gerek zayıflaması gerekse de vlog çekimlerindeki eğlenceli tavırlarıyla çok fazla gündeme oturmuştu. Son olarak new york moda haftasında boy göstermesini youtube sayfalarında paylaşmış. Amerika’ya gittiğinde resim çekilen Danla bol bol intagrama resim attı en çok dikkatimi çen şeyde Danla’nın resimlerde çok fazla arka planı portre resim haline getirmesiydi. Düşünsenize Amerika’ya gidiyorsunuz ama arka plan puslu görünüyor ben aksine beni puslu hale getirip arka planı canlı tutmaya çalışırdım.

Bir önceki yazımız olan 2019 Bayan Dövme Modelleri Tavsiyesi başlıklı makalemizde 2019 dövme modası, 2019 dövme tavsiyeleri ve 2019 kadın dövmeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *