22 Haziran 2015 Pull And Bear İndirimleri Başlıyor

Çoğu insanın yazlık gardrop alışverişini tamamlamasının hemen ardından Pull And Bear 22 haziran 2015’den itibaren indirim yapacağını açıkladı. Okullar kapandı sınavları bitirdik tam hazırlıkları yapacağız derken indirimlerde beraberinde gelmesi gerçekten çok iyi oluyor. En azından indirim günlerini kaçırmayarak yaza olan hazırlıklarımızı yerine getirmiş oluyoruz.

Pull And Bear erkek ve bayan reyonlarındaki yazlık çılgın indirim günleri önümüzdeki hafta itibari ile start verilecek. Böylelikle bir sürü ürünü %40 indirimle alabileceksiniz. Pull And Bear mağazalarında tüm ürünlerde bu indirimler geçerli olmaktadır. Yeni veya eski sezon farketmeksizin özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Pull And Bear indirim 22.06.2015 Pazartesi günü şortlar, tişörtler, elbiseler, bluzlar, ayakkabılar olmak üzere bir çok başlıca üründe başlayacak.

Şimdiden herkese iyi alışverişler dilerim. Umarım dolaplarınızı kıyafet renk uyumuna dikkat ederek diziyorsunuzdur yoksa kulaklarınızı çekerim haa :))

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.