Arçelik iPhone 6 Telefon Taksit İmkansızlıkları

Arçelik’te yavaş yavaş kendini geliştirmeye başladı peki ya ne kadar dürüst. Aplle iPhone 6 ve altı telefon markasını kullanarak reklamlar yapıyor hem de diyor ki 24 Ay taksit imkanıyla. Devlet bu telefona yapılan taksit imkanlarını kaldırdı peki ya Arçelik nasıl taksit yapabiliyor.

Siz satın almak için Arçelik resmi web sayfası online alanına giriş yapıyorsunuz ondan sonra telefonu sepete atıp satın al dediğinizde uyarı geliyor. İyide buraya kadar reklamlar hep taksit var tüm telefonlarda diyeydi. Neden şimdi telefon satışlarında taksit yasak diye hata veriyor. Arçelik reklamı sükseyi yapıyor ama olay satın almaya gelince hiçbir şey olmuyor.

Bana göre bu olaylar gerçekten hatalı olaylar. Alıcının algısında saptırmaya neden oluyor bu nedenle bu tür reklamlarla markaların sükse yapmasına engel olunması gerektiğini düşünüyorum.

arcelik-apple-iphone-taksit

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.