«
arcelik-apple-iphone-taksit-2

Arçelik’te yavaş yavaş kendini geliştirmeye başladı peki ya ne kadar dürüst. Aplle iPhone 6 ve altı telefon markasını kullanarak reklamlar yapıyor hem de diyor ki 24 Ay taksit imkanıyla. Devlet bu telefona yapılan taksit imkanlarını kaldırdı peki ya Arçelik nasıl taksit yapabiliyor.

Siz satın almak için Arçelik resmi web sayfası online alanına giriş yapıyorsunuz ondan sonra telefonu sepete atıp satın al dediğinizde uyarı geliyor. İyide buraya kadar reklamlar hep taksit var tüm telefonlarda diyeydi. Neden şimdi telefon satışlarında taksit yasak diye hata veriyor. Arçelik reklamı sükseyi yapıyor ama olay satın almaya gelince hiçbir şey olmuyor.

Bana göre bu olaylar gerçekten hatalı olaylar. Alıcının algısında saptırmaya neden oluyor bu nedenle bu tür reklamlarla markaların sükse yapmasına engel olunması gerektiğini düşünüyorum.

arcelik-apple-iphone-taksit

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *