«
Magazin D 16.04.2016

Artık hafta sonlarımızın olmazsa olmazlarının en başında gelenlerden birisi 9’da kalkıp 10:00’da Kanal D televizyonunun karşısına geçerek magazin programı izlemek. Tam olarak ünlülerin hayatlarından ne öğreniyoruz bilmiyorum ama hepimizin ilgisini çekiyor doğrusu.

Sunuculuğunu Asena Atalay’ın yaptığı magazin programında bu hafta birbirinden farklı dedikodular ve olaylar yaşanacağa benziyor. Eğer sizin de ünlülerin hayatları ilginizi çekiyorsa mutlaka bu dedikodulara göz atmalısınız. Çokta gereksiz olduğunu söylemek yanlış, çünkü hepimizin bir şeylerden haberi oluyor. Eğer siz de Magazin D programının 16.04.2016 cumartesi günkü bölümünü izlemek istiyorsanız ya da kaçırdıysanız ve tekrarını izlemek istiyorsanız mutlaka Kanal D’nin internet sayfasına göz atmanızı öneririm. Google’de arama yaparak “Kanal D Magazin D programı” diye aratıp ilgili sayfayı bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cumartesi Sürprizi Programı 12 Mart 2015 başlıklı makalemizde 12.03.2015 Cumartesi Sürprizi, Cumartesi Sürprizi 12 mart 2015 ve Cumartesi Sürprizi magazin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *