«
cumartesi sürprizi 16.04.2016

Nedir bu arkadaşım, magazin programı sunucuları yaşamıyor mu? Sabah 10:00’da Show TV karşısında olabilmek için en kadar erken uyanıyorlar acaba. Açıkçası sabah mamur haldeyken karşımda tuvalet elbise giyinmiş, abartı bir makyaj yapmış ne kadar güzel olursa olsun bir bayan görmek istemiyor.

Her neyse bizim önceliğimiz ünlüler neler yaptı kim kiminle nerede ve ne halde yakalandı bunlar daha çok bizi ilgilendiriyor. Mesela haberiniz var mı bilmiyorum ama Kıvanç Tatlıtuğ hastaymış herkes nasıl oldu iyileşti mi Kıvanç Tatlıtuğ diye merak ediyor. Gülşen, Ozan Çolakoğlu ile ne zaman nerede ve hangi tarihte evlenecek, Gupse Özay Barış Arduç‘tan ayrıldı mı ayrılmadı mı? Buna benzer bir çok olay bizim merak konumuz. Aslında sitemizin konseptine uygun olarak daha çok Elif Özkul‘un tercih ettiği takıları, kıyafeti ve makyajı daha ön planda ama insan yine de merak etmeden yapamıyor.

Bir önceki yazımız olan Asena Atalay ile Magazin D 16 Nisan 2016 başlıklı makalemizde 16 nisan 2016 Magazin D, asena atalay ve Magazin D hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *