«
Bayanların Burçlarına Göre Kıyafet Önerileri resimleri 1

Her burcun kendine özgü karakteri vardır. Kimi dikkat çekme taraftarı kimisi sadelik yanlısı. Kimi kıskanç, kimi umursamaz. Bunlar gibi daha birçok farklılıkları vardır burçların. Bu farklılıklar hayatlarındaki seçimlere birebir yansırlar. Bu seçimlerden biri de elbette kıyafet seçimleridir. Özellikle bayanlar giyimine oldukça özen gösterirler. Fakat özen göstermek doğru seçim yapmak için yeterli bir durum değildir. Moda dünyası ile astroloji dünyasını bir araya getirerek bayanların burçlarına göre kıyafet seçimlerini inceledim.

 

İŞTE BAYANLARIN BURÇLARINA GÖRE KIYAFET ÖNERİLERİM

KOÇ BURCU

 

Koç burcunun en büyük özelliklerinden biri kendilerine duydukları yoğun güvendir. Bu özelliklerine dayanarak daha vücuduna oturan modelleri tavsiye ediyorum. Özellik ile bu yılın trendi olan kalem etek modelleri tam koç burcu bayanı için.

BOĞA BURCU

 

Boğa burcu olan bayanlar kızacaktır belki bana ama bunlar genelleme. Boğa burcu genel olarak boğazı kadar güzelliğine de düşkündür. Kıyafet seçimlerinden çok aksesuarı eksik etmemeleri önemlidir.

İKİZLER BURCU

 

Genelde dağınıklığı ile bilinirler. Bu yüzden kendilerine en uygun ve son zamanlarda moda olan bol bluzlar, bol kazaklar tam ikizler bayanı için.

YENGEÇ BURCU

 

Duygusallığı ve romantikliği ile fark yaratır. Bu yüzden sıcak renkler tam size göredir. Kırmızı sizin renginizdir. Renk uyumları sizin kendinizi daha çok beğenmenizi sağlar.

 

ASLAN BURCU

 

İlgi çekmeyi ve görmeyi seven bir burç olduğu için modayı yakından takip etmekte yarar var. Asla modayı kaçırmak işinize gelmez. Şimdilerin modası tulip etekleri kendinize çok yakıştıracaksınız. Aksesuarları da eksik etmemekte fayda var.

 

BAŞAK BURCU

 

Çok titiz bir burç olduğunuz için sizin renkleriniz açık renkler. Koyuların içinde yapamazsınız siz.

 

TERAZİ BURCU

 

Değişiklik yerine alışkanlığı seven bir yapısı olduğu için klasik tarzı doğru seçimleri olur. Özellikle yaz-kış giyilebilecek ürünler tam sizlik.

 

AKREP BURCU

 

Doğallığı seversiniz o yüzden en çok doğallığı yansıttığınız zaman beğenirsiniz kendinizi. En fazla arada bir elbise kaçamağı uygundur size.

 

YAY BURCU

 

Renkli bir kişiliğe sahip olan yay için seçim yapmak zor değildir. Kişiliklerini yansıtan renkli ürünler tam yay burcu kadını içindir.

 

OĞLAK BURCU

 

En yüksekte olmayı sevdiği için şıklık tek seçimidir. Spor modellerde kendini iyi hissetmez. Varsa yoksa buram buram şıklık kokan ürünler sizin ürünleriniz.

KOVA BURCU

Kova burcu kadını rahalığın adeta can bulmuş halidir. Bohem, rahat ve spor giysileri sever. Örneğin uzun salaş bir eteğin altında spor ayakkabı, sade bir t shirt ve kot ceket gibi bir kombin günlük hayatta tercih edecekleri arasındadır.

BALIK BURCU

 

Biraz sıra dışı olan balık bayanı en çok nostaljik tasarımları sever. Bu sayede de hem burcu yansıtır hem de dikkat çekerek özgüvenini arttırır.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Sema Hakkında

avatar

Sema

Sema Demiralay Turgut Ozal University- Political Science and International Relations ! Bir modasever :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *