«
bugun-ne-giydim-billur-saatci (4)

 Bugünkü ne giydim köşemizde Billur Saatçi var. Kendisi bu moda bloğu yazma işine 2009 yılından beri gönül koymuş ve moda ile ilgili ciddi takipler yapıyor. Hatta bu işi o kadar önemsiyor ki kurumsal kişiliğini bir kenara bırakıp moda üzerine ciddi projeler yürütüyor. Zaten çoğumuz bilir internette moda bloğu diye yazdığımızda bile karşımıza gelen ünlülerdendir kendisi. 

Örnek bugün ne giydim için resimlerini bir saat reklamı postundan aldım. Saatin tanıtımını bile yaparken giyeceklerine bir hayli özen göstermiş. 

 Siyah üstüne beyaz puantiyeli bir elbise seçen Saatçi, hafif makyajı ve kusursuz gülüşü ile dikkatleri üzerine topluyor. Oje seçiminde bile makyajı ile olan uyumuna dikkat eden Saatçi bu karede gerçekten güzel gülücükler saçmış. 

Saatinin ve güneş görünümlü küpeleri takısı ile uyumlu duruyor. Detaylar gerçekten çok önemli küçük parmağındaki ve yüzük parmağındaki aksesuarlar bile kendisine bir hava katmış. Serin duruşunun arkasında sıcacık bir duruş var. Gerçekten nerede nasıl durulacağını ve nasıl davranılacağını iyi bilen güzel biri. 

 Eminim ki, özellikle kısa saç stili ve kestane tonundaki değişik rengi bir çok kadının soru işareti gibi duruyor. Dilerseniz eğer off ne giysem web sitesini ziyaret edip değerli yorumlarınızı bırakıp fikirler edinebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Bugün ne giydim: Fulya Genç başlıklı makalemizde Bugün ne giydim, fulya genç ve moda blogger hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *