«
hardal-sarisi-yesil-2017-koltuk-takimlari

 Yeni evlenenlerin en büyük telaşlarından birisi de ev eşyalarının satın alma aşaması olsa gerek.  Yeni yıla girmemiz ile birlikte bir çok çift evlenecek ve dünya evine girecekler. Evlendikten sonra koltuklarınıza derin derin bakıp keşke seçimimi yeşil renkli koltuk modelinden yapsaydım, ya da köşe koltuk takımı yerine keşke normal bir koltuk takımı alsaydım gibi pişmanlıklar içine girsin istemiyoruz. 

 Mesela ben de yeni evli bir gelin sayılırım ama ilk günden beri evimin dekorasyonu ile gurur duyuyorum. Çünkü acele etmeden evime alacağım eşyaları eşimle birlikte kendim seçtim tabi ona çok fazla seçim şansı vermesem de şuan o da bu durumdan mutlu. 

Sizin için uygun olduğumda evimin salonunun resmini çekip burayı güncelleyeceğim fakat hızlı olsun diye bu resmi örnek olarak koyuyorum. Üstteki gibi koyu yeşil koltuklar, hardal rengi berjerler ve minderler tercih ettim. Bu tasarımıma ek olarak yeşil, kırmızı ve sarı tonlarının geçişleri olan bir el halısı tercih ettim. Ortayada koyu kestane bir masa ve yemek masası olarak yine koyu kestane bir yemek masası tercih ettim. Ortamı çok boğmamak için yemek masasının sandalyelerini bej rengi tercih ettim. Masam Dogtas olduğu için uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğimi düşünüyorum. 

Sizlere kendi evimden örnekler vererek 2017 yılı için ve yeni evlenen çiftler için dekorasyon önerilerinde bulundum fakat ne de olsa herkesin zevki ile aynı olacak diye bir durum yok. Bu nedenle aşağıda sizin için bir kaç zevkli örnek paylaşıyorum. Eğer siz de yeni ev toplayacaklardansanız aşağıdaki resim galerim dikkatinizi çekebilir. 

Bir önceki yazımız olan Sinema Odası Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde film odası dekorasyonu, film odası tasarlamak ve sinema odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *