«

Moda ile ilgili olsada olmasada  değişik bir konuya değinmek istedim. Aslında herkesin teleşı olan “düğünde ne takacağım” sorusuna güzel bir cevapta olabilir. İnsanlar yakınlıklarına göre, kişinin düğününe giderken hediye etmek üzere bir şeyler götürürler genellikle de bu ya çeyrek altın olur ya da bilezik olur.

Eğer yakınlık dereceniz bilezik götürmeyi kaldırıyorsa bileziğinde bir sürü çeşidi var. Takı bileziğide götürebilirsiniz, erzurum bileziğide götürebilirsiniz. Tabi el işi olduğu için erzurum bilezik modelleri diğer bilezik modellerine nazaran daha pahalı fakat ona görede bir ağırlığı var. Bu nedenle eğer takıyı takacağınız gelin eğer sizin için özel birisisiyse burma bilezik takmanızda yarar var. Nasıl olsa takıyı takip eden düğün sahipleri sizinde düğününüzde erzurum burma bilezik takma mecburiyetinde olacaklardır. Hem taktığınız takının maliyeti iyi olduğundan ötürü, düğüne gelen misafirler açısından parmakla gösterilebilirsiniz.

İsterseniz birazda 2015 burma bilezik modellerini inceleyelim. Siz de resimlere bakarak hangisini seçeceğinize karar verebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *