«
c-a-moda-kapaniyor-mu

Hepimiz onları büyük alışveriş merkezlerinin gözde mağazaları olarak biliyoruz. C&A aslında gerçek adıyla Clemans ve August kardeşlerine ait. Yıllar önce bir kasabada açtıkları mağazayı sonrasında büyütme kararı almaları hikayesiyle başlıyor konu. 

Geçtiğimiz günlerde haberleri gezerken kötü bir haber aldı. Koskoca CA Türkiye’den çekiliyordu. Biler burada C&A indirimleri ne zaman olacak, C&A indirim günleri veya online shop mağazalarından konuşurken ve onları ararken bu kötü haber hepimizi üzmedi değil hani. Özellikle de beni daha çok özen C&A moda’nın Defacto grubuna satılmış olması. Çok olmasada yinede C&A’nın bir kalitesi ve özelliği vardı benim için şimdi onu çok tatlı hatırlamama neden olmayacak.

Ne yazık ki artık size C&A’nın indirim günlerinden ve haberlerinden bahsedemeyeceğim genellikle Defacto’nun indirim günlerinden bahsetmem o nedenle benim için C&A silinecek :( gerçekten üzgün olduğumu söylemem lazım.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Abbk

    Bende çok şaşırdm ve üzüldüm türkiyede eşdeğerini bulmak çok zor..

  2. Sule

    Hiç üzülmedim 2 sene çalıştım işçi hakkı çok yiyor