C & A Moda Türkiye’den Çekiliyor

Hepimiz onları büyük alışveriş merkezlerinin gözde mağazaları olarak biliyoruz. C&A aslında gerçek adıyla Clemans ve August kardeşlerine ait. Yıllar önce bir kasabada açtıkları mağazayı sonrasında büyütme kararı almaları hikayesiyle başlıyor konu. 

Geçtiğimiz günlerde haberleri gezerken kötü bir haber aldı. Koskoca CA Türkiye’den çekiliyordu. Biler burada C&A indirimleri ne zaman olacak, C&A indirim günleri veya online shop mağazalarından konuşurken ve onları ararken bu kötü haber hepimizi üzmedi değil hani. Özellikle de beni daha çok özen C&A moda’nın Defacto grubuna satılmış olması. Çok olmasada yinede C&A’nın bir kalitesi ve özelliği vardı benim için şimdi onu çok tatlı hatırlamama neden olmayacak.

Ne yazık ki artık size C&A’nın indirim günlerinden ve haberlerinden bahsedemeyeceğim genellikle Defacto’nun indirim günlerinden bahsetmem o nedenle benim için C&A silinecek 🙁 gerçekten üzgün olduğumu söylemem lazım.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“C & A Moda Türkiye’den Çekiliyor” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.