«
Deniz Yıldızı 1178.Bölüm 20 Şubat 2015 Özeti

Neriman biliyorsunuz Banu’nun haberi olmadan kendi tuttuğu adamları Banu’nun üzerine salmış onu taciz etmelerini sağlamıştır. Deniz Yıldızı 1178. bölüm 20.02.2015 özeti şöyle devam etmektedir; Akıllı Banu korktuğu için yaşadıklarını hiçbir kimseye anlatamaz. Melih, Banu’nun çalıştığı butiğe çok yakın biir yerde akşam yemeği yemek için ikna etmiştir bu arada Melih’in Banu’dan vazgeçmeye pekte niyeti yoktur.

Melih resmen çift kalpli yaşamaktadır. Hem Zeynep’le hem de Banu ile takılarak Banu’nun güvenini sarsmaktadır. Bu güven ne kadar sarsılsada Banu Melih’e aşık olmaktan kendini alamamaktadır. Korhan yaptığı hatalar ve yalanlardan sonra tekrar yalan söyleyerek Can’ın kendine güvenini kazanmayı hedefler. Saf arkadaşımız Can, Korhan’a inanır. Can kafayı iyice Suna’ya takmıştır. Korhan kaçış planlarıyla ilgili dışarıya kadar çıkmıştır bunu amaç kollayan Can’da hemen koşturarak otelde Suna’nın yanına gider. Suna ne adar Korhan’dan şüphe etmesede Korhan’ın amacı İpek Bebeği kaçırmaktır.

Bakalım Korhan bebeği kaçırabilecek mi? Mustafa ŞÜkran’ı kaçırıp evine hapis edince neler yapacak?

Bir önceki yazımız olan Beni Affet 713.Bölüm 20 Şubat 2015 Özeti başlıklı makalemizde 20.02.2015 Beni Affet özeti, Beni Affet ve Beni Affet 20 şubat 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *