«
evden-paketleme-ile-para-kazanmak

Son zamanlarda iş bulmak bir hayli zorlaştı. Eskiden bir cafe de komilik yapar para yine de kazanılırdı ama şimdi o da yok. Artık para kazanmanın kolay yollarını bulma konusunda girişimlerde bulunmamız gerekiyor.

Bu kolay yoldan para kazanmanın en bilindik yollarından birisi de evde paketleme işi yaparak para kazanmaktan geçiyor. Peki evde paketleme işi yapılarak nasıl para kazanılır.

Paketleme işi konusunda karşımıza çoğu zaman alternatifler çıkıyor fakat bunların en önde geleni poşet poşet içine geçirerek para kazanmaktı. Bu yol ile evden para kazanmaya çalışanlar bir müddet gelir elde etti ama sonra bu işte yalan olduğu anlaşıldı.

 Bundan şunu çıkarıyoruz evden para kazanabilmek için, evden para kazanmaya yönelik edindiğimiz işin güvenilir bir iş olması gerekiyor. 

Evden çalışarak veya evden paketleme yaparak kazanabileceğimiz para asgari ücreti geçiyor. Bu ücret ise ortalama 5000₺ civarında. Yani evden istersek ve planlı çalışırsak eğer 5000₺ civarında kazanabiliriz.

Evde neler paketleyerek para kazanabilirim. Ya da paketlediğim ürünlerin parasını kimden alacağım gibi soruların cevaplarına biraz göz atalım;

Kına Paketleme: En popüleri ise evde kına paketleyerek para kazanmak. Genellikle düğün ve nişanlar için topluca kınaya ihtiyaç oluyor. Bunları da minik paketlere koymak ve süslemek gerekirse eğer mini keselere koymak gerekebilir.

Kürdan paketleme: Kürdanları paketlenme süreci çok ayrı maliyet ister bu nedenle evde 50li paketler halinde bir araya getirilerek para kazanmak mümkündür.

Bocuk dizme: Evden boncuk dizerek para kazanabilirsiniz.

Galoş İstifeleme: Evden galoş paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Maske Paketleme: Evden maskeleri 10lu paketlere koyarak çok paralar kazanabilirsiniz.

Çerez Paketi: Evde çerezleri küçük keselere koyarak para kazanabilirsiniz.

Evde matbaa işi yapmak bunlara en iyi alternatiftir. Matbaalar küçük işlerle çok uğraşırlar bu maliyetlidir. Örneğin bir kağıdın kıvrılması ya da herhangi bir davetiye yapımı konusunda desteğe ihtiyaç duyarlar bu konuda da evde çalışarak gelir elde edebilirsiniz.

Evde ürün başına ortalama 1 lira elde etseniz günde 300-400₺ civarı kazanabilirsiniz. Bu kazanç hem de para elde etmenizi sağlar. Hem de size bir yan gelir olur.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *