Evleneceksen Gel 2017 – 2016 Adayları

Evleneceksen gel yarışmasının, yeni sezon adayları kıyasıya yarışmaya devam ediyor. Evleneceksen gel programı 2017 – 2016 yeni sezonuna yine Seda Sayan ile Uğur eşlik ediyor. Bu sefer locada birbirinden yakışıklı ve birbirinden güzel evleneceksen gel adayları var. Evleneceksen gel yarışması son bölümleriyle beraber Show TV ekranlarında olacak eskiden farklı kanallardaydı ama şimdi burada devam ediyor.

Ayrıca Evleneceksen Gel adaylarını Facebook sayfasından ya bizim aşağıdaki yeni adaylar listesinden takip edebilirsiniz. Bu sayfa zamanla popüler bir hale geldiğinden, siz de aşağıya yorum yazarak kendinize hayat arkadaşı bulabilirsiniz. Evleneceksen gel programının yarışmacısı olmak ya da locada yer almak istiyorsan eğer sen de 02124517171 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsin. Böylelikle evleneceksen gel 2017 yeni sezonunda yer alma şansı yakalayabilirsin.

Evleneceksen Gel Volkan Kimdir;

evleneceksen-gel-volkan

Evleneceksen Gel Şenol Kimdir;

evleneceksen-gel-senol

Evleneceksen Gel Zeynep kimdir

evleneceksen-gel-zeynep

Evleneceksen Gel Yasin Kimdir

evleneceksen-gel-yasin

Evleneceksen Gel Yanina Kimdirevleneceksen-gel-yanina

Evleneceksen Gel Tülin Kimdir, Namı Dİğer Caner’in

eski yavuklusu

 

evleneceksen-gel-tulin

Evleneceksen Gel Sevda Kimdirevleneceksen-gel-sevda

Evleneceksen Gel Şebnem Kimdir

evleneceksen-gel-sebnem

Evleneceksen Gel Seren Kimdir
evleneceksen-gel-seren

Evleneceksen Gel Sainaz Kimdirevleneceksen-gel-sainaz

Evleneceksen Gel Raife Kimdirevleneceksen-gel-raife

Evleneceksen Gel Polen Kimdirevleneceksen-gel-polen

Evleneceksen Gel Pınar Kimdir

evleneceksen-gel-pinar

Evleneceksen Gel Perihan Kimdirevleneceksen-gel-perihan

Evleneceksen Gel Pembe Kimdirevleneceksen-gel-pembe

Evleneceksen Gel Özlem Kimdirevleneceksen-gel-ozlem

Evleneceksen Gel Olena Kimdirevleneceksen-gel-olena

Evleneceksen Gel Nimet Kimdir

evleneceksen-gel-nimet

Evleneceksen Gel Nevin Kimdirevleneceksen-gel-nevin

Evleneceksen Gel Neslihan Kimdirevleneceksen-gel-neslihan

Evleneceksen Gel Natalya Kimdirevleneceksen-gel-natalya

Evleneceksen Gel Merve Kimdirevleneceksen-gel-merve

Evleneceksen Gel Mahbube Kimdir

evleneceksen-gel-mahbube

Evleneceksen Gel Kader Kimdir

evleneceksen-gel-kader

Evleneceksen Gel Irmak Kimdirevleneceksen-gel-irmak

Evleneceksen Gel Hilal Kimdirevleneceksen-gel-hilal

Evleneceksen Gel Hatice Kimdirevleneceksen-gel-hatice

Evleneceksen Gel Güzel Kimdir

evleneceksen-gel-guzel

Evleneceksen Gel Güner Kimdirevleneceksen-gel-guner

Evleneceksen Gel Gülser Kimdirevleneceksen-gel-gulser

Evleneceksen Gel Gülşah Kimdirevleneceksen-gel-gulsah

Evleneceksen Gel Günel Kimdirevleneceksen-gel-gunel

Evleneceksen Gel Gülnabat Kimdir

evleneceksen-gel-gulnabat

Evleneceksen Gel Güler Kimdirevleneceksen-gel-guler

Evleneceksen Gel Ganime Kimdirevleneceksen-gel-ganime

Evleneceksen Gel Fikriye Kimdirevleneceksen-gel-fikriye

Evleneceksen Gel Feriyal Kimdirevleneceksen-gel-feriyal

Evleneceksen Gel Dila Kimdir

evleneceksen-gel-dila

Evleneceksen Gel Çiğdem Kimdir

 

evleneceksen-gel-cigdem

Evleneceksen Gel Ayşe Kimdirevleneceksen-gel-ayse

Evleneceksen Gel Ayna kimdirevleneceksen-gel-ayna

Evleneceksen Gel Arife Kimdir

 

evleneceksen-gel-arife

Evleneceksen Gel Ahmet Kimdir

evleneceksen-gel-ahmet

Evleneceksen Gel yeni sezonun yani 2017 – 2016 sezonunun tüm adaylarını tanıdık. Eğer siz de şanslıysanız Evleneceksen Gel programına aday olabilirsiniz. Ya da programdaki yarışmacılara aday olabilirsiniz. Evleneceksen Gel facebook ya da instagram sayfasından başvuru yaparak evleneceksen gel yarışmasının yeni bir üyesi olup sen de evlenebilirsin. Dilersen şimdi başla küçük özelliklerini içeren bir kaç cümleyi aşağıya yorum olarak bırak ve buraya bakan adaylar sana ulaşsınlar.

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.