«
Evleneceksen Gel 2015 - 2016 Yeni Sezon

Yepyeni bir evlenme programı geliyor. Eskiden Show TV’de olan evlendirme programı Evleneceksen Gel bu 7 Eylül 2015’de Star TV’de başlıyor. Yeni sezonda 2015 – 2016 7 Eylül, Ekim, Kasım, Aralık aylarınında devamında bomba gibi geliyor. Acaba yeni sezon adayları kimler. Evleneceksen Gel programının Star TV’de ki bölümlerinde yeni ismi nedir gibi sorularınızı cevabını çok değil sadece 2015 07 Eylül ayında öğrenebilirsiniz.

Hepimiz Evleneceksen Gel programının yeni sezon 2015 loca adayları kimler çok merak ediyor. Hatta bir çoğu Evleneceksen Gel bayan adaylar kimler diye daha çok merak ediyor fakat bir bölümde erkek Evleneceksen Gel adayları yarışmacıları kim diye merak ediyor. Eğer siz de Evleneceksen Gel programının yeni bölümünde aday olmak istiyorsanız Star TV ekranlarına başurabilirsiniz. Evleneceksen Gel programına katılmak çok zor değil buna inanın illaki tanınmış kişiler olmanıza gerek yok.

Evleneceksen Gel Star TV Yeni Sezon Adayları : Büşra

evleneceksen-gel-adaylari-startv-busra

 

Evleneceksen Gel Star TV Yeni Sezon Adaylar: Ayşe ve Semih

evleneceksen-gel-adaylari-startv-ayse-semih

 

Evleneceksen Gel Star TV Yeni Sezon Adaylar: Hanife ve Özer

evleneceksen-gel-adaylari-startv-hanife-ozer

 

Evleneceksen Gel Star TV Yeni Sezon Adaylar: Hanife Özer ve İsmail

evleneceksen-gel-adaylari-startv-ismail-hanife-ozer

 

Evleneceksen Gel Star TV Yeni Sezon Adaylar

 

Bir önceki yazımız olan Çarkıfelek 36. Bölüm 26 Temmuz 2015 Konukları başlıklı makalemizde Çarkıfelek 36. bölüm, Çarkıfelek konukları ve Çarkıfelek özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *