«
gratis-indirimleri

           En çok rağbet edilen kozmetik mağazalarının başında gelen Gratis mağazası, son zamanlarda en çok da yaptığı indirim günleriyle konuşuluyor.

 Özel günlerde renkli kozmetik ve bakım ürünlerinde büyük indirimler yapan Gratis mağazaları bu sebepten dolayı kadınların en büyük tercihlerinden biri.

 Genellikle anneler günü, sevgililer günü yada kadınlar günü gibi özel günlerde indirim yapan Gratis, yeni yılda da genellikle o meşhur indirimlerinden yapıyor.

 Gratis indirim günleri olduğunda gratis kart sahiplerinin telefonlarına mesaj geliyor ve bu sayede indirim günlerinden haberdar olabiliyorlar.

            Bazen bir hafta bazen ise bir kaç gün süren bu indirimlerde bazı ürünlerde %40 ve bazı ürünlerde ise %50’ye kadar varan indirimler uygulanabiliyor.

Gratis İndirimleri 2017

Bu indirim günleri, kadınların o kadar çok işine yarıyor ki, bu günlerde Gratis mağazalarında aradığınızı bulmak, hemen bitmesinden dolayı bir miktar zorlaşabiliyor.

İşte bu sebepten dolayı da, aradığınız ürünleri oldukça uygun fiyatlarda almak için, indirim günleri başlar başlamaz Gratis mağazalarına gitmekte yarar var.

Grtis indirim günleri kadınlar tarafından o kadar çok sevilmeye ve rağbet edilmeye başlandı ki, artık Gratis de daha sık indirim yapmaya başladı. Öyle ki Gratis artık yalnızca bir takım özel günlerde değil, bazen yalnızca hafta sonlarında da indirimler yapabiliyor.

Bu sayede kadınlar almak istedikleri bir takım renkli kozmetik ve bazı bakım ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla bu indirim günleri sayesinde alabiliyorlar.

“”Paraf’la Gratis mağazalarında 75 TL ve üzeri alışverişleriniz 15 TL ParafPara kazanma fırsatı..!

Kampanya Detayları

Kampanya 1 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Paraf üye  işyeri olan Gratis mağazalarında geçerli olacaktır.””

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *